Artykuł poradnikowy zoptymalizowany pod SEO

Należy przyznać, że dobrze napisane treści poradnikowe mają wzięcie. W dobie internetu to własnie tam ludzie szukają wskazówek, porad czy nawet konsultacji. Do tego należy dodać, że jesteśmy obecnie zalewani przez informacje, co wpływa na to jak czytamy. Obecnie już mało kto czyta od deski do deski. Zatrzęsienie informacji jest takie, że ludzie skanują tekst wzrokiem aby upewnić się, czy to jest na pewno ten tekst i ten typ porad jakich szukają.  Nie ma miejsca na lanie wody. Liczy się konkret, odpowiednia struktura teksty jak i jego optymalizacja pod SEO aby ów tekst często się wyświetlał w wynikach wyszukiwania, generował ruch i aktywność użytkowników co wpłynie na pozycję danej strony.  Kto stworzy Ci fajną treść poradnikową która jednocześnie będzie mieć potencjał aby zgarniać ruch organiczny? Copywriterzy z Kuźni Copywritingu.

Napiszemy artykuł lub wpis typu poradnik – zoptymalizowany pod SEO

Obecnie żyjemy szybciej niż kiedykolwiek. Szybciej się przemieszczamy, dzięki technologii szybciej pracujemy. Nie oznacza to jednak, ze mamy więcej czasu – wręcz przeciwnie. Dlatego też poszukujemy informacji konkretnych. Soczystego contentu ale w skondensowanej formie. Dla wielu portali dobrze napisane treści to motor napędowy do rozwoju witryny – mogą one ściągać użytowników na stronę, dostarczając im poszukiwane informacje. To wszystko pod warunkiem, że odpowiednio zadbasz o frazy kluczowe. W Kuźni Copywritingu stworzymy dopracowany poradnik na stronę internetową! Artykuł lub krótki wpis, wybór należy do Ciebie. 

Zamów poradnik na portal internetowy w Kuźni Copywritingu

Jak podchodzimy do powierzonych nam zleceń na pisanie tekstów? Bazujemy na wnikliwym researchu – ustalamy co interesuje internautów odnośnie danej treści, jakie pytania ich nurtują i stworzymy wpis tak, aby udzielić na nie odpowiedzi. Nasze wpisy są nie tylko zoptymalizowane pod SEO ale i merytoryczne! Działamy w wielu branżach, ale nie we wszystkich. Nie podejmiemy się zlecenia, na którego temat nasi copywriterzy nie mają odpowiedniej wiedzy – m.in dlatego nie podejmujemy się większości tematów o tematyce medycznej.  

Po wysłaniu do nas zamówienia, wraz z wytycznymi dokonamy oceny, czy należycie sprawdzimy się w tym temacie. Jeżeli tak, otrzymasz mail o potwierdzeniu przyjęciu zamówienia, a my przystąpimy do realizacji. Jeżeli tematyka zamówienia jest nam obca, otrzymasz informacje o anulowaniu zamówienia.

Zapewnij swojej stronie internetowej content najwyższej jakości – skontaktuj się z Kuźnią copywritingu już dziś!

Zapytaj o ofertę

    Będziemy przetwarzać Twój adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie.
    Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Kosmala Kuźnia E-Biznesu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.    Od pondziełaku do piątku 8:00 – 15:00

    ul. Jana Pawła II 19, 36-100 Kolbuszowa

    Email biuro@kuzniaebiznesu.pl