W Kuźni Copywritingu specjalizujemy się w tej jego odmianie, która za zadanie ma generować większą liczbę wyświetleń strony, większy ruch na niej i w konsekwencji wpływać na coraz lepszą pozycję strony w wynikach wyszukiwarki. Naszą specjalnością jest właśnie SEO copywriting. Jeżeli na to hasło stanął Ci przed oczami sztuczny, sztywny tekst gęsto, nienaturalnie usiany frazami kluczowymi – to nie my! W Kuźni naszym priorytetem jest aby pisać jednocześnie dla ludzi, jak i dla algorytmów indeksujących. 

Pisanie artykułów na zlecenie i optymalizacja SEO

Nie masz czasu zbierać informacji i pisać artykułów, a doskonale zdajesz sobie sprawę, że jest to działanie które przysłużyłoby się Twojej witrynie? Zleć to nam.  Każdy z członków naszej załogi to dobry copywriter o innej specjalizacji, co sprawia, że jesteśmy w stanie stworzyć dobre artykuły SEO do naprawdę wielu przeróżnych branż.  Oszczędzisz czas, nerwy, a w zamian zyskasz gotowy artykuł do wstawienia na stronę lub portal internetowy. Taki tekst będzie:

  • unikalny
  • wartościowy
  • zoptymalizowany pod SEO
  • pisany lekkim piórem!

Zamów BEZPŁATNĄ wycenę


Będziemy przetwarzać Twój adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Kosmala Kuźnia E-Biznesu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.Zleć nam napisanie artykułu zoptymalioziwanego pod SEO

Jak podchodzimy do powierzonych nam zleceń na pisanie tekstów? Bazujemy na wnikliwym researchu – ustalamy co interesuje internautów odnośnie danej treści, jakie pytania ich nurtują i stworzymy wpis tak, aby udzielić na nie odpowiedzi. Nasze wpisy są nie tylko zoptymalizowane pod SEO ale i merytoryczne! Działamy w wielu branżach, ale nie we wszystkich. Nie podejmiemy się zlecenia, na którego temat nasi copywriterzy nie mają odpowiedniej wiedzy – m.in dlatego nie podejmujemy się większości tematów o tematyce medycznej.  

Po wysłaniu do nas zamówienia, wraz z wytycznymi dokonamy oceny, czy należycie sprawdzimy się w tym temacie. Jeżeli tak, otrzymasz mail o potwierdzeniu przyjęciu zamówienia, a my przystąpimy do realizacji. Jeżeli tematyka zamówienia jest nam obca, otrzymasz informacje o anulowaniu zamówienia.

Zapewnij swojej stronie internetowej content najwyższej jakości – skontaktuj się z Kuźnią copywritingu już dziś!