Tekst SEO - zamów tekst na swoją stronę internetową

Copywriting niejedno ma oblicze. W Kuźni copywritingu specjalizujemy się w tej jego odsłonie skoncentrowanej na tym, aby teksty naszego autorstwa generowały więcej wyświetleń, większy ruch organiczny a w konsekwencji wpływały na lepszą pozycję strony. Dokładnie tak, SEO Copywriting to nasza specjalność. 

Zamów tekst SEO na Twoją stronę internetową

Naszym znakiem rozpoznawczym jest to, że piszemy zarówno pod algorytmy indeksujące jak i dla ludzi. Dlatego tez nie musisz się obawiać, że zamawiając tekst SEO otrzymasz tekst który co prawda będzie pracował na widoczność, ale będzie odstraszał użytkowników tym, jak sztucznym i mechanicznym jest tworem. Nasze teksty czyta się lekko. Bierzemy pod uwagę nie tylko najbardziej odpowiednie frazy kluczowe, ale i to co interesuje użytkowników. Zdajemy sobie sprawę jak obecnie wygląda mechanizm czytania u większości ludzi, dlatego odpowiednio ułożymy informacje i sformatujemy tekst, aby przykuć ich uwagę do tego co najważniejsze. Dobry tekst i dobre SEO – to da się pogodzić!

Napiszemy teksty SEO na strony internetowe

Zlecając nam napisanie tekstów SEO zyskujesz czas które możesz przeznaczyć na inne działania, jak i pewność, że otrzymasz profesjonalnie wykonany content najwyższej jakości. Przemyślany, wartościowy i stworzony we wsparciu o analizę słów kluczowych. Realizujemy zamówienia na treści o długości 1 tys, 2 tys lub 3 tysiące znaków ze spacjami. Jeżeli potrzebujesz dłuższego tekstu, lub tekstu SEO o nieco innej specyfikacji skontaktuj się z nami. Zobaczymy co da się zrobić i z pewnością się dogadamy!

Jak zamówić tekst SEO

Jak podchodzimy do powierzonych nam zleceń na pisanie tekstów? Bazujemy na wnikliwym researchu – ustalamy co interesuje internautów odnośnie danej treści, jakie pytania ich nurtują i stworzymy wpis tak, aby udzielić na nie odpowiedzi. Nasze wpisy są nie tylko zoptymalizowane pod SEO ale i merytoryczne! Działamy w wielu branżach, ale nie we wszystkich. Nie podejmiemy się zlecenia, na którego temat nasi copywriterzy nie mają odpowiedniej wiedzy – m.in dlatego nie podejmujemy się większości tematów o tematyce medycznej.  

Po wysłaniu do nas zamówienia, wraz z wytycznymi dokonamy oceny, czy należycie sprawdzimy się w tym temacie. Jeżeli tak, otrzymasz mail o potwierdzeniu przyjęciu zamówienia, a my przystąpimy do realizacji. Jeżeli tematyka zamówienia jest nam obca, otrzymasz informacje o anulowaniu zamówienia.

Zapewnij swojej stronie internetowej content najwyższej jakości – skontaktuj się z Kuźnią copywritingu już dziś!

Zapytaj o ofertę

    Będziemy przetwarzać Twój adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie.
    Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Kosmala Kuźnia E-Biznesu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.    Od pondziełaku do piątku 8:00 – 15:00

    ul. Jana Pawła II 19, 36-100 Kolbuszowa

    Email biuro@kuzniaebiznesu.pl