Opis kategorii do sklepu internetowego na zlecenie

Usługa zawiera

Sprawdź co nas wyróżnia od innych
od 30 zł/netto za 1000 zzs
 • Skuteczny research
 • Kompleksowa obsługa
 • Oryginalny content
 • Indywidualne podejście
 • Współpraca z Klientem na każdym etapie
 • Profesjonalizm na wysokim poziomie
 • Skuteczność w działaniu

Zapytaj o ofertę dla Ciebie

  Będziemy przetwarzać Twój adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie.
  Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Kosmala Kuźnia E-Biznesu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.  Masz już swój własny sklep internetowy, albo właśnie zaczynasz go zakładać? Bazując na swoim doświadczeniu i na tym, z czym stykamy się w codziennej pracy pragniemy Ci podpowiedzieć, że warto jest zadbać o opisy kategorii opracowane pod SEO. Ich funkcją jest poinformować użytkownika, a przede wszystkim algorytmy indeksujące strony internetowe o czym jest dana podstrona i co można na niej znaleźć.  Uzupełnienie opisów kategorii w dobrze skonstruowaną treść wzbogaconą o frazy kluczowe to inwestycja w SEO Twojej strony internetowej.

  Dysponujemy bogatym doświadczeniem w branży SEO, ale doskonale zdajemy sobie sprawę jak zmienna jest to dziedzina, tak więc nie poprzestajemy na tym co już wiemy. Cały czas się doszkalamy, bierzemy udział w rozmaitych konferencjach, jak również bacznie obserwujemy co się dzieje obecnie. SEO copywriting to coś, z czym mamy do czynienia na co dzień. Łączymy w nim naszą wiedzę z zakresu pozycjonowania wraz z umiejętnościami i pasją do tworzenia fajnych treści. Zawsze podkreślamy, że piszemy zarówno dla ludzi, jak i dla algorytmów.  Treści tworzymy w oparciu o analizę słów kluczowych, sami. Nie korzystamy ze sztucznych generatorów treści. Nasze opisy kategorii są pisane z polotem, oraz są wolne od błędów stylistycznych czy gramatycznych – bo stoi za nimi nie robot, a człowiek. Pasjonat zarówno SEO jak i słowa pisanego.

  Dlaczego właśnie my? Na co dzień pracujemy z SEO, i nieustannie aktualizujemy swoją wiedzę. Stworzyliśmy już niezliczone ilości treści które świetnie sobie radzą w pozycjonowaniu, jak i ściąganiu większej ilości ruchu. W pracy nad tworzeniem tekstów wspieramy się wiodącymi narzędziami które pozwalają nam określić jakich fraz należy użyć, jak również jakie ma być ich zagęszczenie.

  Stworzymy dla Ciebie opisy kategorii do sklepu internetowego o różnej długości. Czekają na Ciebie warianty o długości do 1 tys znaków, 2 tysięcy, jak nawet do 3 tys znaków.