Opisy produktów do sklepów z upominkami

Wiemy jak wielkie znaczenie w sprzedaży internetowej mają dobrze napisane opisy produktów. Za ich pomocą klient może się poczuć, jakby trzymał ów przedmiot w ręce – wielkość, tekstura, ale to nie wszystko. Jeżeli chodzi o opisy produktów do sklepu z upominkami ważne jest skupienie się na emocjach, które wywoła w obdarowanym ów podarunek. Tworząc opisy do sklepów z prezentami skupiamy się właśnie na tych emocjach operując językiem korzyści. 

Cena dotyczy jednego opisu produktu do sklepu z upominkami, o długości do 1000 zzs(znaków ze spacjami)

Zamów opisy produktów do sklepu z upominkami

Jaka jest pierwsza zasada dobrego opisu produktu? Przede wszystkim nie kopiuj go od producenta, jak to zapewne robi większość Twojej konkurencji. Jednakowy content na wielu różnych stronach nie jest mile widziany przez algorytmy indeksujące wyszukiwarek, jak również jest to zaprzepaszczenie potencjału, jaki może mieć opis jeżeli chodzi o SEO. Unikalny opis, wzbogacony o frazy kluczowe to przepis na to, żeby wyróżnić się od konkurencji, oraz zająć wyższe, lepsze pozycje w wynikach wyszukiwarki. W opisach naszego autorstwa gwarantujemy to, że będą napisane lekkim piórem, unikalne i naturalnie nasycone frazami kluczowymi. Duplikaty i przeoptymalizowanie to nie u nas. Do tego wejdziemy w rolę klienta, jego emocje i stworzymy opis który naprawdę szkicuje przed klientem reakcję osoby obdarowanej.

Opis produktu do sklepu z upominkami – jak zamówić?

Szczególną uwagę przykładamy do jakości naszych usług. Dbamy, aby opisy spod piór osób z zespołu Kuźni copywritingu były nie tylko świetnie opracowane pod SEO i oddziałujące na wyobraźnię klienta, ale i merytorycznie wartościowe. Dlatego też specjalizujemy się w branżach w których nasi copywriterzy mają odpowiednią wiedzę na dany temat. Po złożeniu zamówienia i przedstawieniu nam jego specyfikacji, ocenimy czy jesteśmy w stanie stworzyć opis który sprosta wymogom: waszym i  danej branży. Jeżeli tak, otrzymacie mail o potwierdzeniu przyjęcia zamówienia i niezwłocznie przystąpimy do jego realizacji. Jeżeli nie będziemy w stanie stworzyć odpowiednich opisów zamówienie zostanie anulowane.

Zapytaj o ofertę

    Będziemy przetwarzać Twój adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie.
    Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Kosmala Kuźnia E-Biznesu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.    Od pondziełaku do piątku 8:00 – 15:00

    ul. Jana Pawła II 19, 36-100 Kolbuszowa

    Email biuro@kuzniaebiznesu.pl