Masz pytania? Zadzwoń!

Na każdym kroku, w pracy z klientami w czasie optymalizacji ich stron i działań związanych ze zwiększeniem ruchu organicznego na stronie podkreślamy jak ważne jest nie tylko posiadanie bloga, ale i jego regularne prowadzenie bloga firmowego. Algorytmy indeksujące premiują treści merytoryczne, odpowiednio wzbogacone o frazy kluczowe, przydatne dla użytkownika. Dobrze aby do tego były unikalne i pojawiały się regularnie, bo boty cenią strony na których coś się dzieje. Tworzenie treści SEO to jednak wymagające zadanie, a do tego czasochłonne. Dlatego w Kuźni Copywritingu możesz zamówić pakiet 10 wysokiej klasy wpisów na bloga, a zaoszczędzony w ten sposób czas możesz przeznaczyć na inne działania związane z Twoim biznesem.

Zamów artykuł na bloga – 10 wpisów do 2 tysięcy lub do 3 tysięcy znaków ze spacjami

Za każdym tekstem z Kuźni, stoi doświadczony copywriter łączący pasję do pisania wraz z doświadczeniem w SEO. Tworzenie każdego wpisu poprzedzamy wnikliwą analizą fraz kluczowych, aby wyłonić te które należy harmonijnie wpleść do tekstu. Dokonujemy też rozeznania czego szukają Twoi potencjalni klienci i jakie problemy ich nurtują. Bierzemy też pod uwagę grupę docelową, czyli to kim jest potencjalny odbiorca wpisu – dostosujemy wtedy do niego styl wypowiedzi, aby jak najlepiej do niego trafić. 

Kuźnia copywritingu – napiszemy dla Ciebie wpisy na bloga na zamówienie

Do tematu jakim jest SEO copywriting podchodzimy umiejętnie. Stale trzymamy rękę na pulsie, jeżeli chodzi o wszelkie nowe tendencje w SEO. Tworzymy wpisy o długości do 2 lub do 3 tysięcy znaków ze spacjami- skłądając zamówienie wybierz opcję która będzie dla Ciebie bardziej odpowiednia.

Jako, że przede wszystkim stawiamy na jakość i skuteczność tworzonych przez nas tekstów na blogi, opisów kategorii czy produktów …nie działamy we wszystkich gałęziach branż. Otóż dbamy aby artykuły z Kuźni były w pełni profesjonalne, dlatego podejmujemy się tylko zleceń z tematyki, w których nasi copywriterzy wykazują się odpowiednią znajomością tematu! Działamy w szerokim obszarze, ale nikt nie potrafi wszystkiego…

 Po wysłaniu do nas zamówienia, wraz z wytycznymi dokonamy oceny, czy należycie sprawdzimy się w tym temacie. Jeżeli tak, otrzymasz mail o potwierdzeniu przyjęciu zamówienia, a my przystąpimy do realizacji. Jeżeli tematyka zamówienia jest nam obca, otrzymasz informacje o anulowaniu zamówienia.

Zapewnij swojej stronie internetowej, wpisy na bloga najwyższej jakości – skontaktuj się z Kuźnią copywritingu i ustal szczegóły! 

Zapytaj o ofertę

  Będziemy przetwarzać Twój adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie.
  Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Kosmala Kuźnia E-Biznesu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.  Dane firmy

  Paweł Kosmala Kuźnia e-biznesu
  ul. Jana Pawła II 19
  36-100 Kolbuszowa
  NIP: 814-157-44-63

  W social media