Masz pytania? Zadzwoń!

Od lat zajmujemy się pozycjonowaniem stron internetowych oraz im optymalizacją. W naszej pracy, od wielu lat doradzamy naszym klientom aby prowadzili blogi firmowe, ponieważ niesie to ze sobą wiele korzyści. Wpis blogowy można wykorzystać jako dodatkową przestrzeń do bardziej obszernego zaprezentowania klientom swoich usług, lub produktów jakie macie w ofercie. Przy okazji budujecie swój wizerunek jako eksperta w danej dziedzinie, a ludzie są bardziej skłonni zaufać osobie, która ma autorytet. Ponadto, dobrze skonstruowane, regularnie dostarczane treści mają nieocenioną wartość jako narzędzie które sprawi, że Twoja strona zyska większy ruch organiczny. Tworzenie wpisów jest jednak czasochłonne. Do tego, aby 100 % sprawdziły się w swojej roli powinny zostać odpowiednio zoptymalizowane według zasad SEO. W Kuźni Copywritingu specjalizujemy się w tworzeniu właśnie takich wpisów.

Prowadzenie bloga firmowego – zamów pakiet 8 artykułów na Twój blog

Na Twoje zamówienie stworzymy treści, które nie dość, że chce się czytać to będą generować ruch na Twojej stronie. Zanim zaczniemy pisać tekst dla Ciebie, dokonamy wnikliwej analizy w celu wyłonienia odpowiednich fraz kluczowych do ułożenia w tekście. Zorientujemy się również w tym jakich zagadnień związanych z Twoją branżą poszukują użytkownicy i potraktujemy to jako motyw przewodni do stworzenia wpisu. Sami wyszukujemy tematy jak również stworzymy merytoryczny wpis na tematy narzucone.  Pasja do pisania, oraz bogate doświadczenie w branży SEO pozwala nam tworzyć wartościowe teksty które pracują na to, aby budować Twoją markę oraz sprawią, że odnotujesz większy ruch na witrynie. Więcej wyświetleń może przełożyć się na większy ruch na stronie, a to z kolei może przełożyć się na większą konwersję. Korzyści z prowadzenia bloga są więc nieocenione.

Zamów wpisy na bloga w Kuźni Copywritingu

Do tematu jakim jest SEO copywriting podchodzimy umiejętnie. Stale trzymamy rękę na pulsie, jeżeli chodzi o wszelkie nowe tendencje w SEO. Tworzymy wpisy o długości do 2 lub do 3 tysięcy znaków ze spacjami.

Jako, że przede wszystkim stawiamy na jakość i skuteczność tworzonych przez nas tekstów na blogi, opisów kategorii czy produktów …nie działamy we wszystkich gałęziach branż. Otóż dbamy aby artykuły z Kuźni były w pełni profesjonalne, dlatego podejmujemy się tylko zleceń z tematyki, w których nasi copywriterzy wykazują się odpowiednią znajomością tematu!

 Po wysłaniu do nas zamówienia, wraz z wytycznymi dokonamy oceny, czy należycie sprawdzimy się w tym temacie. Jeżeli tak, otrzymasz mail o potwierdzeniu przyjęciu zamówienia, a my przystąpimy do realizacji. Jeżeli tematyka zamówienia jest nam obca, otrzymasz informacje o anulowaniu zamówienia.

Zapewnij swojej stronie internetowej, wpisy na bloga najwyższej jakości – skontaktuj się z Kuźnią copywritingu i ustal szczegóły! 

Zapytaj o ofertę

  Będziemy przetwarzać Twój adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie.
  Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Kosmala Kuźnia E-Biznesu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.  Dane firmy

  Paweł Kosmala Kuźnia e-biznesu
  ul. Jana Pawła II 19
  36-100 Kolbuszowa
  NIP: 814-157-44-63

  W social media