Wpis na blog firmowy na zlecenie

Czy wiesz, że można zwiększyć sprzedaż tekstem? Nie chodzi nawet o sam przekaz. Dobrze skonstruowanej treści wpis na Twoim blogu ma ogromny potencjał, aby generować ruch na stronie i powodować, że będzie ona na konkretne zapytanie klienta wyświetlać się częściej, jak i wyżej. W Kuźni Copywritingu stworzymy dla Ciebie wpisy blogowe które nie tylko chce się czytać, ale i przysłużą się SEO Twojej witryny internetowej.

Dlaczego warto optymalizować wpisy blogowe pod SEO

Blog, poza tym, że pozwala Ci budować swoją markę, szerzej i dokładniej prezentować swoje usługi, lub produkty ma również nieocenioną wartość jeżeli chodzi o SEO. Otóż wpisy blogowe są wymarzonym miejscem na to, aby zamieszczać frazy kluczowe na które chcielibyście, aby Wasza strona się wyświetlała. Ponadto, w ramach wpisu możecie odpowiedzieć na pytania najczęściej nurtujące internautów zainteresowanych usługą lub przedmiotem jaki masz w swojej ofercie. W Kuźni wiemy jak wykorzystać ten potencjał wpisów blogowych. Tworzymy wpisy, pisane lekkim piórem, wzbogacone o celne frazy kluczowe jak i wartościowe. Dzięki nim , po pewnym czasie Twoja witryna może odnotować większy ruch organiczny. Większy ruch, to więcej wyświetleń, a to z kolei może się przełożyć na wyższą pozycję strony jak i na wzrost konwersji. W zależności od typu prowadzonego biznesu może być to większa sprzedaż, większa liczba zapytań lub zapisów na newsletter.

Teksty na bloga na zamówienie – tworzymy z wiedzą o SEO i z pasją

Jakiego tekstu na bloga potrzebujesz? W Kuźni Copywritingu zapewnimy Ci treści unikalne, zoptymalizowane pod SEO, naturalnie nasycone frazami kluczowymi. Na co dzień pracujemy w branży SEO, jesteśmy na bieżąco z wszelkimi zmianami. Stale szlifujemy swoją wiedzę i warsztat. Dostarczymy Ci treści na Twój blog firmowy, które będą pracować na Twoją widoczność w internecie! 

Możesz wybrać różne warianty wpisów blogowych. Napiszemy teksty o długości, do 1 tysiąca, 2 lub 3 tysięcy znaków ze spacjami. Potrzeba Ci czegoś innego? Spójrz na naszą ofertę gdzie proponujemy pakiety wpisów blogowych lub skontaktuj się z nami!

Zapytaj o ofertę

    Będziemy przetwarzać Twój adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie.
    Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Kosmala Kuźnia E-Biznesu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.    Od pondziełaku do piątku 8:00 – 15:00

    ul. Jana Pawła II 19, 36-100 Kolbuszowa

    Email biuro@kuzniaebiznesu.pl