Masz pytania? Zadzwoń!

Sprzedaż nieruchomości to bardzo odpowiedzialne zadanie. Wszak z zasady nie są to rzeczy tanie, dlatego też potencjalni nabywcy do kupna podchodzą ze szczególną uwagą. Wnikliwie porównują oferty i analizują wszystkie czynniki zanim zdecydują się na kontakt, a i to nie przesądza o tym, że zapadnie decyzja. Dobry opis nieruchomości, czy to chodzi o działkę na sprzedaż czy o mieszkanie lub dom sprawi, że więcej osób zechce się skontaktować i obejrzeć daną nieruchomość osobiście. Poza tym tworząc opis nieruchomości warto wykorzystać jego potencjał, jeżeli chodzi o SEO. Dzięki temu podstrona z ową nieruchomością będzie wyświetlana w wyszukiwarce na daną frazę kluczową. Więcej wyświetleń i więcej kliknięć może przełożyć się na konwersję, czyli na sprzedaż nieruchomości.

Opisy nieruchomości na zamówienie

W Kuźni copywritingu łączymy pasję do kreatywnego pisania z doświadczeniem z zakresu SEO i optymalizacji stron internetowych. Opisy autorstwa naszych copywriterów są :

 • napisane językiem korzyści
 • działają na wyobraźnię odbiorcy
 • dokładnie nakreślają mocne strony nieruchomości
 • opracowane z uwzględnieniem zasad SEO
 • unikalne
 • przykładamy się do tego co robimy, bo zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze

Możesz zamówić u nas opis domu na sprzedaż, lub opis mieszkania do wynajęcia. Wiemy jak opisać działki i inne rodzaje nieruchomości tak, by wzbudzić zainteresowanie klienta, a w dodatku być pozytywnie odebranym przez algorytmy indeksujące. Zapraszamy do współpracy biura, agencje nieruchomości którym zależy na wybiciu się ze swoją ofertą spośród konkurencji, jak i osoby prywatne.

Opis nieruchomości na sprzedaż – jak zamówić

Szczególną uwagę przykładamy do jakości naszych usług. Dbamy, aby opisy nieruchomości na sprzedaż spod piór osób z zespołu Kuźni copywritingu były nie tylko świetnie opracowane pod SEO i oddziałujące na wyobraźnię klienta, ale i merytorycznie wartościowe. Dlatego też specjalizujemy się w branżach w których nasi copywriterzy mają odpowiednią wiedzę na dany temat. Po złożeniu zamówienia i przedstawieniu nam jego specyfikacji, ocenimy czy jesteśmy w stanie stworzyć opis który sprosta wymogom: waszym i  danej branży. Jeżeli tak, otrzymacie mail o potwierdzeniu przyjęcia zamówienia i niezwłocznie przystąpimy do jego realizacji. Jeżeli nie będziemy w stanie stworzyć odpowiednich opisów zamówienie zostanie anulowane.

Zapytaj o ofertę

  Będziemy przetwarzać Twój adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie.
  Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Kosmala Kuźnia E-Biznesu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.  Dane firmy

  Paweł Kosmala Kuźnia e-biznesu
  ul. Jana Pawła II 19
  36-100 Kolbuszowa
  NIP: 814-157-44-63

  W social media