Masz pytania? Zadzwoń!

Masz stronę internetową i dobrze byłoby ją zapełnić treścią, ale czujesz, że co jak co, ale tworzenie porywających tekstów to zdecydowanie nie Twoja dziedzina? Copywriterzy z Kuźni Copywritingu polecają swoje usługi.  Na Twoje zlecenie napiszemy ciekawy tekst o historii Twojej firmy, opiszemy usługi. Będziemy trzymać się konkretów, jeżeli chcesz ułożymy z tego ciekawą historię, jak również na bazie naszego doświadczenia w pozycjonowaniu stron internetowych teksty zostaną zoptymalizowane pod SEO. Oznacza to, że zwiększysz szanse na wyświetlanie Twojej strony w organicznych wynikach wyszukiwarki. Większa ilość wyświetleń to większa widoczność. To z kolei może się przełożyć na większą ilość wejść na stronę, a w konsekwencji może zwiększyć konwersję. Jak więc widzisz, tekst ma znaczenie, a gra jest warta świeczki. 

 Napiszemy teksty na Twoją stronę – opisy usług, o firmie, strona ” o nas” – z polotem i z uwzględnieniem SEO

W codziennej pracy bazujemy na naszym doświadczeniu w SEO oraz na lekkości piór pracujących w Kuźni copywriterów. Jak się okazuje, jest to świetne połączenie przynoszące naszym klientom świetne efekty. Dobre teksty na stronę sprawiają, że wzrasta ilość wyświetleń, wejść na stronę a klienci odwiedzający stronę mogą łatwo zapoznać się z Twoją ofertą, poznać silne strony Twojej firmy. Dzięki klarownemu przekazowi i dobrze przemyślanej konstrukcji strony zwiększasz szanse, na obdarzenie Cię zaufaniem.

Co nas wyróżnia? Aby zapewnić jak najlepsze efekty będziemy potrzebowali takich informacji jak:

 • profil działalności
 • jaki jest główny cel treści? (np wzrost sprzedaży)
 • grupa docelowa – czyli kto ma być głównym odbiorcą tekstu?
 • jakie są atuty firmy?
 • czy mamy unikać jakichś haseł lub pojęć?

Z tych informacji stworzymy szkielet na którym będziemy budować treść. Uzupełnimy ją cennymi frazami kluczowymi które wytypujemy w czasie wnikliwej analizy słów kluczowych najbardziej odpowiednich dla Twojej działalności. 

Teksty SEO na strony internetowe na zamówienie

Bardzo dbamy o jakość tekstów które wychodzą z Kuźni Copywritingu. Tworzymy je z pasją, jak i z dozą pewnej analitycznej kalkulacji aby wszystko się zgadzało – SEO również. Przy czym wiemy jak pisać zarówno dla ludzi, jak i dla algorytmów indeksujących. Nasze teksty są wolne od błędów stylistycznych, czyta je się lekko. Na Twoje życzenie możemy napisać nawet tekst w lekko humorystycznej stylistyce, a i tak będzie na siebie pracował w kwestiach związanych z wyświetlaniem w wynikach wyszukiwarki.

Jak zamawiać teksty SEO w Kuźni Copywritingu?

 Dbamy aby opisy spod naszych piór były w pełni profesjonalne, dlatego podejmujemy się tylko zleceń z tematyki, w których nasi copywriterzy wykazują się odpowiednią znajomością tematu. 

Po wysłaniu do nas zamówienia, wraz z wytycznymi dokonamy oceny, czy należycie sprawdzimy się w tym temacie. Jeżeli tak, otrzymasz mail o potwierdzeniu przyjęciu zamówienia, a my przystąpimy do realizacji. Jeżeli tematyka zamówienia jest nam obca, otrzymasz informacje o anulowaniu zamówienia.

Zapewnij swojej stronie internetowej content najwyższej jakości – skontaktuj się z Kuźnią copywritingu już dziś!

Zapytaj o ofertę

  Będziemy przetwarzać Twój adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie.
  Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Kosmala Kuźnia E-Biznesu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.  Dane firmy

  Paweł Kosmala Kuźnia e-biznesu
  ul. Jana Pawła II 19
  36-100 Kolbuszowa
  NIP: 814-157-44-63

  W social media