Tworzymy treści pod content marketing za Ciebię

Treść. Takie krótkie słowo, a tak wielkie ma znaczenie w internecie. Marketing treści czyli content marketing jest tego przykładem. To właśnie ciekawa i użyteczna treść przyciągnie na Twoją stronę użytkowników i sprawi, że zostaną na dłużej. Odpowiednio skonstruowana treść stanowi też apetyczną pożywkę dla botów Google, co przełoży się na to, że wyszukiwarka będzie patrzeć na stronę łaskawszym okiem i wyświetli ją wyżej w wynikach wyszukiwania.

W Kuźni e-biznesu wiemy jak tworzyć dobry content!  Content marketing niejedno ma oblicze, natomiast my specjalizujemy się w szeroko pojętym copywritingu.

Oferujemy copywriting w następujących zakresach

SEO copywriting

Tworzymy unikalne, przyjazne dla wyszukiwarek treści, w tym oryginalne opisy działalności czy artykuły na blogi.

Prowadzenie bloga

Kliknij ten przycisk, by zmienić ten tekst. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Copywriting produktowy

Tworzymy unikalne opisy kategorii produktów dla sklepów internetowych, oraz samych produktów które zarówno zachęcą do zakupu jak i zawierają frazy pod wyszukiwarkę internetową co wpływa na pozycjonowanie strony

Co nas wyróżnia

Nasze opisy i artykuły charakteryzują się poprawnością, zarówno stylistyczną jak i ortograficzną oraz zawierają w naturalny sposób rozmieszczone, celne frazy kluczowe! Tworzone przez nas opisy są w 100 % unikalne, co ma ogromne znaczenie jeżeli chodzi o pozycjonowanie. Duplicate content, to się u nas nie zdarza. Wpisy na bloga zostaną napakowane wiedzą merytoryczną, odzianą w piękny styl i przystępny język a ich treść zostanie zoptymalizowana pod kątem SEO.

Szukasz kogoś do tworzenia opisów? Twórcę wpisów na bloga? Kogoś kto stworzy unikalne opisy kategorii do Twojego sklepu internetowego?

Skontaktuj się z nami.

Zapytaj o ofertę dla Ciebie