Kolbuszowa 2.0

Kolbuszowa 2.0 - konferencja o marketingu i internecie nad rzeką Nil

Kolbuszowa 2.0 to wydarzenie którego głównym tematem jest marketing internetowy. Jego pomysłodawcą i organizatorem jest Paweł Kosmala. Z założenia, miało to być małe spotkanie, głównie w gronie znajomych na którym miały być poruszane tematy związane z marketingiem internetowym, tymczasem okazało się, że temat ten ma olbrzymi potencjał. I tak z idei kameralnego spotkania wyrosła konferencja, która przyciąga ludzi łaknących wiedzy z zakresu e-commerce oraz tego jak odpowiednie działania w internecie przełożą się na budowanie marki i większą rozpoznawalność firmy.

Kolbuszowa - stolica marketingu internetowego na Podkarpaciu

Konferencję Kolbuszowa 2.0 śmiało można określić mianem wielkiego wydarzenia, w niewielkim mieście. Możliwość zdobycia przydatnej wiedzy, porozmawiania ze świetnymi prelegentami i wymiany doświadczeń sprawia, że na konferencję Kolbuszowa 2.0 do “podkarpackiego trójmiasta” zjeżdżają(i przylatują! ) ludzie z różnych zakątków Polski.  Ponadto możemy pokusić się, o stwierdzenie, że stolica marketingu internetowego na podkarpaciu jest właśnie tu – w Kolbuszowej.

Kolbuszowa 2.0 - optymalizacja stron, content marketing i wiele innych

Marketing internetowy to studnia bez dna jeżeli chodzi o tematy które można z niego czerpać. Co więcej jest dziedziną która błyskawicznie się zmienia i rozwija. To dlatego, na każdej konferencji Kolbuszowa 2.0 czeka na Was soczysty pakiet najświeższej wiedzy serwowanych przez specjalistów w swojej dziedzinie. Charakter konferencji można określić jako szkoleniowy- słuchasz interesującej prelekcji, po czym możesz zadać pytanie prelegentowi.

Marketing internetowy to kopalnia tematów

Pierwsza konferencja Kolbuszowa 2.0 odbyła się pod hasłem “Firma w internecie”, kolejna edycja skupiła się “Jak sprzedawać w sieci”. W trzeciej odsłonie, hasłem przewodnim była “Promocja firmy w internecie”. Każda z odsłon to doskonała okazja aby pławić się w ogromie wiedzy dotyczącej nowinek z internetu oraz marketingu internetowego i to zaserwowanej w najlepszej formie.  Poparta przykładami wiedza od specjalistów jest bezcenna, ponieważ pochodzi z życiowej praktyki a do tego otoczona solidną dozą miłej atmosfery.

Konferencja ta odbiła się wyrazistym echem i pewnym jest, że będą kolejne edycje!

Edycja czwarta - Kolbuszowa 2.0 - #5 - Pod patronatem Semstorm

W piątek, 11 października odbyła się #5 i zarazem ostatnia (w Kolbuszowej) edycja konferencji Kolbuszowa 2.0. Tym razem na konferencję przybyło około 150 osób – wielu z nich pojawia się na konferencji od pierwszej edycji. Zjawiło się sporo osób od lat pracujących w branży internetowej, a także osoby chętne zdobycia świeżych nowinek z zakresu marketingu internetowego. 

Edycja czwarta - Kolbuszowa 2.0 - #4 - O internetach przy piwie

Co było 28 lutego? Czwartek. Tłusty czwartek. A przede wszystkim kolejna już, 4 edycja Kolbuszowa 2.0! Tym razem o internetach i to przy piwie, rozmawialiśmy w mniejszym gronie niż na trzecie edycji… Tylko nieco mniejszym, bowiem w czwartej edycji udział wzięło niemal 100 uczestników! Swoje wystąpienia przedstawiło pięcioro prelegentów, specjalistów w swoich dziedzinach. O czym było i jak było?

Kogo można było wysłuchać

  • Struktura językowa a hakowanie umysłu – Artur Pajkert
  • Skuteczne SEO- Łukasz Suchy
  • O czatbotach słów kilka – Paweł Szczyrek
  • Michał Suski i link-building
  • Inne spojrzenie na ruch – Łukasz Kołodziejczyk

Edycja trzecia - Kolbuszowa 2.0 - #3 - promocja firmy w internecie

Dzień 26 października zdecydowanie przejdzie do historii. Właśnie w tym dniu odbyła się 3 edycja konferencji Kolbuszowa 2.0, wielkiego wydarzenia, w niewielkim mieście. W piątek 26 października drogi ludzi z różnych zakątków Polski prowadziły do podkarpackiego trójmiasta.

Co ich przyciągnęło? Wizja cennej wiedzy z zakresu marketingu internetowego, którą dzielili się prawdziwy znawcy tematu. Wśród zainteresowanych tematami konferencji, znaleźli się nie tylko właściciele sklepów internetowych i osoby na co dzień majace do czynienia z zagadnieniem SEO, ale również osoby szukającenowych rozwiązań dla swoich firm, chcące zrozumieć co w wyszukiwarce piszczy.

Edycja druga - Kolbuszowa 2.0 - #2 Jak sprzedawać w sieci

Nadszedł ten dzień. Dokładnie 20 kwietnia 2018 roku odbyła się druga edycja konferencji Kolbuszowa 2.0, owoc pierwszej konferencji która została bardzo entuzjastycznie przyjęta i odbiła się szerokim i głośnym echem. Inspirujące prelekcje, to samo w sobie brzmi świetnie. Wisienką na torcie była możliwość wygrania świetnych nagród. Dla tych, którzy aktywnie dzieli się wydarzeniem w sieci, sponsorzy przygotowali niebanalną nagrodę: lot szybowcem.

Edycja pierwsza - Kolbuszowa 2.0 #1 - Firma w Internecie

Wszystko zaczęło się 23 lutego 2018 roku – to wtedy odbyła się pierwsza konferencja Kolbuszowa 2.0. Debiutanckie wydarzenie przyciągnęło ponad 100 osób z rozmaitych zakątków podkarpacia i nie tylko. Tyle różnych osobowości, a cel jeden: zgłębienie tajemnic świata marketingu internetowego. Wrota do tego świata otworzyli zaproszeni prelegenci, którzy z uczestnikami Kolbuszowa 2.0 podzielili się wiedzą i doświadczeniem. W fascynującą podróż, gdzie główną rolę grał marketing internetowy, uczestników zabrało sześcioro prelegentów. Wskazywali jak pracować oraz czym kierować się w wybieraniu swojej ścieżki, aby działania były nie tylko satysfakcjonujące ale i przynosiły świetne efekty.