Damian Nowak – opowiedział o narzędziu Google Moja Firma

Spis treści

Ach to Google… Google wie wszystko! Ale skąd wie? I jak zbiera te informacje, które pozwalają czasem automatycznie stworzyć wizytówkę? Jeżeli intryguje Cię co tam w Google piszczy i interesują Cię te kwestie, to prelekcja Damiana Nowaka Local Leader’a z Google Internetowe Rewolucje, jaką przedstawił na ostatniej edycji wydarzenia Kolbuszowa 2.0 była dedykowana właśnie dla Ciebie.

Profesjonalny biznes, profesjonalna wizytówka.

Damian przedstawił jak profesjonalnie założyć wizytówkę w Google Moja Firma. Wyjaśnił na jakiej zasadzie Google pobiera dane oraz jak działają narzędzia Google które pomagają rozwijać się przedsiębiorcom.Podzielił się też tym, co wpływa na odpowiedni wizerunek firmy w internecie i na co warto zwrócić uwagę.

Kolbuszowa 2.0- dla kogo?

Według Damiana ważne jest aby każdy przedsiębiorca rozwijał swoje umiejętności marketingowe. Jeżeli chcesz być konkurencyjny i wyróżniać się spośród innych firm, zdobywanie nowej wiedzy i wcielanie jej w życie zbliży Cię do sukcesu. Konferencja Kolbuszowa 2.0 jest skarbnicą wiedzy i inspiracji, ponadto można spotkać wielu ciekawych ludzi i wymienić się doświadczeniami.

Informacje o autorze