Kolbuszowa 2.0 – Wywiad z uczestnikiem Tomasz Gulak

Spis treści

Jak oceniasz konferencję Kolbuszowa 2.0?

Powiem Ci, że jestem ja, osobiście, bardzo zaskoczony. Już wcześniej widziałem, że w Kolbuszowej jest organizowana ta konferencja. Nie byłem na wcześniejszych edycjach, jak przyszedłem, od razu zauważyłem, że: petarda. Poziom merytoryczny znacznie przewyższył moje oczekiwania i jestem ciekawy co będzie z tym projektem w przyszłości.

Jaka jest najciekawsza myśl którą zapamiętałeś z prelekcji?

Wiesz co, jest cytat, nawet sobie zrobiłem zdjęcie, cytat znany ale „Nie chodzi o to aby sprzedać, tylko sprzedawać” czyli nie chodzi o jednorazową akcję, tylko o takie ‚call to action’, budowanie relacji i wręcz jestem zaskoczony jak wiele możliwości daje teraz internet, jak wiele możliwości jest żeby dotrzeć do naszej grupy docelowej.  I tu jest to, co wyciągnę z tego, będzie na przykład Ad manager, wyciągnę z tej konferencji będę to śledził i rozwijał.

Komu polecasz wydarzenie Kolbuszowa 2.0?

Wiesz co, to jest dobre pytanie. Ja wchodząc tutaj spotkałem mojego znajomego który jest prawnikiem i powiedział tak “Fajnie widzieć te same twarze, wśród osób które chcą od życia więcej”. Są tutaj osoby które chcą się rozwijać i są bardziej świadome i właśnie takim osobom to polecam. Jeśli chcesz osiągnąć w życiu sukces, szczególnie w branży internetowej, bądź na Kolbuszowa 2.0

Informacje o autorze