Byliśmy na Internet Beta 2019!

Kto nas czasami śledzi, ten wie, że kalendarz mamy wypakowany nie tylko spotkaniami z klientami, ale i wyjazdami na rozmaite szkolenia, meetupy czy konferencje.  Jest to dla nas bardzo ważne aby być stale na czasie.  Chcemy nadążać za wszelkimi nowinkami z branży SEO i marketingu internetowego. Dlatego też załoga Kuźni eBiznesu, razem z przedstawicielami z zaprzyjaźnionej firmy ePrezenty wybrała się na kultową, 3 dniową konferencję Internet Beta.

InternetBeta 2019 – jako uczestnicy i jako prelegent

Musimy się pochwalić, że Paweł Kosmala czyli szef Kuźni był nie tylko uczestnikiem Bety, ale i znalazł się w zacnym gronie prelegentów! W swojej prelekcji o charyzmatycznym tytule „Dwie historie znad rzeki Nil” opowiedział o budowie skutecznego zespołu w branży e-commerce, oraz o tym jak pomocne mogą być social media w budowie nowego brandu. Chodziło tu o wydarzenie Kolbuszowa 2.0 które wkrótce będzie mieć swoją 5 edycję.

pawel kosmala na internet beta

Autor: InternetBeta

InternetBeta po raz 11 – czy warto?

Wybór prelekcji był ogromny – każdy mógł znaleźć coś dla siebie i tak przemieszczać się między salami, żeby posłuchać tego co najbardziej go interesuje.  Było o SEO, o brandingu (i rebrandingu), nie zabrakło historii o sukcesach firm. Wiele poświęcono sposobom w jaki myślą ludzie i przezwyciężaniu pewnych schematów.  Było również sporo o mocy Social media i o tym w którą stronę będą one ewoluować.

Wybaczcie, że niektóre zdjęcia wyglądają jak robione kalkulatorem – dla mojego telefonu było to trudne oświetlenie 😉

Dlaczego Beta jest taka fajna?

Słowem kluczowym dla popularności tego wydarzenia jest networking.  Konferencja ta sprzyja poznawaniu nowych, fajnych ludzi z branży i nawiązywaniu się ciekawych kontaktów. Wszystko to w malowniczym otoczeniu, na wygodnych leżakach. To zdecydowanie impreza której nie można ominąć!

To prawda! 😉