semKRK#15 z udziałem Kuźni e-biznesu!

Spis treści

semKRK edycja 15

15 edycja prestiżowego semKRK wyjątkowo odbędzie się online. Tym razem na ekranie wystąpi 9 prelegentów z branży SEO/SEM, wśród których jest Paweł Kosmala z Kuźni e-biznesu. Spotkajmy się razem 25 września (piątek) o godzinie 12:00 na Evenea Live. Chcesz dowiedzieć się więcej o semKRK? Przeczytaj nasz wpis!

Czym jest semKRK?

semKRK to cykliczne, krakowskie wydarzenie organizowane z inicjatywy agencji DevaGroup. Każda edycja tłumnie zgromadza rzeszę specjalistów od SEO, SEM, analityki internetowej, czy e-commerce, którzy dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i trendami. Spotkaniom przyświeca jeden główny cel: integracja branży marketingu online i edukacja. Zainspirowani słuchacze wcielają zdobyte wskazówki w życie i ulepszają swoje działania w internecie.

semKRK#15 online – nowa odsłona

Najbliższe semKRK ze względów bezpieczeństwa odbędzie się online, bez limitu uczestników. W oczekiwaniu na 15. już edycję z dumą przedstawiamy prelegenta z Kuźni e-biznesu – Pawła Kosmalę. Podczas swojego wystąpienia zdradzi tajniki wykorzystania danych z ruchu organicznego na podstawie Google Search Console przy tworzeniu kampanii typu SKAG. To, że Google Ads mogą zdziałać cuda wiadomo nie od dziś. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zwiększyć wydajność swojej kampanii to koniecznie bądź razem z nami na semKRK#15!

semKRK awards – komu zostaną przyznane?

W trakcie konferencji po raz kolejny zostaną rozdane semKRK awards. Te specjalne wyróżnienia podzielone są na 3 kategorie: Najlepsza kampania SEO, Najlepsza kampania Google Ads oraz Najlepsza kampania dla e-commerce. Statuetki zostaną przyznane najlepszym case studies z kampanii przeprowadzonych przez polskie agencje lub na polskim rynku. Zgłoszenia będzie rozpatrywać jury złożone z prelegentów poprzednich edycji semKRK. Jeśli miałeś ostatnio do czynienia z ciekawym case’m, to możesz zgłosić go do semKRK awards do 7 września.

Krakowskie święto branży SEM w internecie

Podczas spotkania online wystąpi wspomnianych wcześniej 9 prelegentów, których możesz poznać na stronie i Facebook’u semKRK. Każdy z nich podzieli się zdobytą wiedzą i cennymi radami z różnych dziedzin marketingu internetowego. Jeśli chcesz być na bieżąco z wydarzeniem i oczywiście wziąć udział w konferencji online to koniecznie obserwuj semKRK!

Strona internetowa: https://semkrk.pl
Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/526226384653556
Bilety na konferencję możesz kupić tutaj: https://app.evenea.pl/event/semkrk15

Nasza ekipa już nie może się doczekać semKRK#15 online. Będziemy trzymać kciuki za Pawła, choć wiemy, że jego prelekcja będzie w punkt. W końcu nie zna on zwrotu “nie da się”!

Informacje o autorze