Zapowiedź SEMpresso #5- Pierwsze kroki we własnej firmie

Spis treści

Kuźnia e-biznesu na SEMpresso #5

Dziś przychodzimy do Was z czymś naprawdę extra! Już w przyszły piątek (13 marca) 😎 – tak, tak, piątek 13-tego, ale my przesądów się nie boimy i jedziemy na SEMpresso #5 do Wrocławia! 

Wydarzenia tym bardziej nie możemy się doczekać, ponieważ Paweł Kosmala wystąpi jako jeden z prelegentów i opowie, jak Personal branding wpłynął na biznes. 

Czym jest SEMpresso?

SEMpresso są to spotkania przy kawie organizowane przez Fox Strategy 🦊, podczas których prelegenci dzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem z zakresu marketingu. Na wydarzeniu zbierają się nie tylko przedsiębiorcy i specjaliści, ale także osoby początkujące oraz bardziej zaawansowane w SEO i SEM. 

Co więcej, podczas spotkania nie ma konkretnego podziału na prelegentów i słuchaczy, a całe wydarzenie odbywa się w formie rozmowy. Poruszone zostaną tematy o trudnościach w prowadzeniu biznesu, o marketingu oraz różnorodności branż. Każdy uczestnik będzie mógł dodać coś od siebie, podzielić się swoim doświadczeniem lub radą dla innych słuchaczy. 

Słuchamy i pomagamy – SEMpresso #5

Samo wydarzenie organizowane przez Fox Strategy to wspaniała inicjatywa, ponieważ jest organizowane w szczytnym celu! 😍 Tym razem, podczas #5 edycji SEMpresso cały dochód ze sprzedaży biletów będzie przekazany na pomoc dla Amelii Niklewicz, która jest pod opieką Fundacji Avalon. 

Amelia urodziła się w 29 tygodniu ciąży i ważyła jedynie 870 g. Obecnie wymaga stałej opieki lekarskiej podczas leczenia retinopatii i dysplazji oskrzelowo-płucnej. Amelia potrzebuje również stałej rehabilitacji, a dochód zebrany podczas wydarzenia może w tym pomóc. 

Harmonogram SEMpresso #5 BIZ – Pierwsze kroki we własnej firmie

Podczas spotkania wystąpi 6 prelegentów, z czego każdy z nich podzieli się swoim doświadczeniem, wiedzą, radami i przygodami, jakie przebył podczas zakładania swojej pierwszej firmy. SEMpresso to także ogromna baza inspiracji dla osób, które dopiero będą zakładać swój biznes. 


Zapisz się na sempresso #5

11:30 – Rozpoczęcie wydarzenia (rejestracja uczestników)

11:40 – 12:10 – Ewelina Podrez – Gdy pasjonat otwiera biznes. Oczekiwania vs. Rzeczywistość

12:10 – 12:40 – Paweł Kosmala – Personal branding – Jak wpłynął na biznes Ojca Dyrektora znad Nilu?

12:40 – 12:50 – przerwa kawowa ☕️

12:50 – 13:20 – Piotr Kantorowski – Najważniejsze aspekty prawne w Twoim pierwszym biznesie online

13:20 – 13:50 –  Krzysztof Marzec – Czy moja strona jest gotowa na marketing?

13:50 – 14:20 – Szymon Ostrowski – Od czego zacząć tworzenie własnego biznesu? Od pomysłu po pierwszy krok

14:20 – 14: 50 –  Michał Szatiło – Blogowanie. Jak efektywnie wykorzystać je w biznesie?

14:50 – Zakończenie oficjalnej części wydarzenia, czas na networking i wymianę swoich doświadczeń.

My już nie możemy doczekać się wyjazdu i sporej dawki wiedzy, tymczasem wracamy do codziennych obowiązków. Wyczekujcie relacji z wydarzenia, a z niektórymi mamy nadzieję – do zobaczenia! 

Informacje o autorze