Jak wygląda konsultacja e-commerce?

Konsultacja przebiega w formie luźnej rozmowy, podczas której sprawdzimy Twój sklep zarówno od strony technicznej, jak i przejrzymy drzewo kategorii, karty produktów oraz sprawdzimy opisy, które mają ogromny wpływ na optymalizację witryny. Prześwietlimy Twój sklep internetowy od podstaw i wspólnie wybierzemy drogę prowadzącą na wyższe pozycje w wyszukiwarce, co ma wpływ na większy i wartościowy ruch potencjalnych klientów na stronie.

Co przygotować na konsultację e - commerce ?

Wybierając się na konsultację e – commerce przygotuj jak najwięcej danych oraz informacji na temat Twojego sklepu internetowego. Przygotuj również listę pytań dotyczących Twojej witryny. Po dokładnej analizie, wspólnie zdecydujemy jakie optymalne rozwiązania należy podjąć, by zwiększyć ruch, który przyniesie zysk w sklepie internetowym.

Zamów BEZPŁATNĄ wycenę

Formularz kontaktowy

Będziemy przetwarzać Twój adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Kosmala Kuźnia E-Biznesu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.Masz pytania? Zadzwoń!

Współpraca z nami to:

  • Miesięczny okres wypowiedzenia
  • Działamy od 2008 roku
  • Stawiamy na jakość obsługi, a nie ilość obsługiwanych firm
  • Zespół z wieloletnim doświadczeniem
  • Transparentne warunki współpracy

Założenie sklepu internetowego wiąże się z regularnie podejmowanymi działaniami mającymi wpływ na ruch w witrynie oraz na widoczność w wynikach wyszukiwania. Jeśli nie wiesz, jak zoptymalizować swój sklep internetowy – umów się na konsultację e-commerce, podczas której uzyskasz kilka cennych wskazówek mających wpływ na widoczność w pozycjach Google. 

O mnie

Nazywam się Paweł Kosmala posiadam ponad 13 letnie doświadczenie w branży internetowej, oraz ponad 20 letnie w programowaniu.

Czarodziej od e-handlu: SEO, Analityka, Strategie, Koordynacja zespołu. Nie znam zwrotu “nie da się”