Masz pytania? Zadzwoń!

Jak wygląda konsultacja e-commerce?

Konsultacja przebiega w formie luźnej rozmowy, podczas której sprawdzimy Twój sklep zarówno od strony technicznej, jak i przejrzymy drzewo kategorii, karty produktów oraz sprawdzimy opisy, które mają ogromny wpływ na optymalizację witryny. Prześwietlimy Twój sklep internetowy od podstaw i wspólnie wybierzemy drogę prowadzącą na wyższe pozycje w wyszukiwarce, co ma wpływ na większy i wartościowy ruch potencjalnych klientów na stronie.

Co przygotować na konsultację e - commerce ?

Wybierając się na konsultację e – commerce przygotuj jak najwięcej danych oraz informacji na temat Twojego sklepu internetowego. Przygotuj również listę pytań dotyczących Twojej witryny. Po dokładnej analizie, wspólnie zdecydujemy jakie optymalne rozwiązania należy podjąć, by zwiększyć ruch, który przyniesie zysk w sklepie internetowym.

Umów się na indywidualne konsultacje e-commerce dla Twojego sklepu internetowego

Dane firmy

Paweł Kosmala Kuźnia e-biznesu
ul. Jana Pawła II 19
36-100 Kolbuszowa
NIP: 814-157-44-63

W social media

Założenie sklepu internetowego wiąże się z regularnie podejmowanymi działaniami mającymi wpływ na ruch w witrynie oraz na widoczność w wynikach wyszukiwania. Jeśli nie wiesz, jak zoptymalizować swój sklep internetowy – umów się na konsultację e-commerce, podczas której uzyskasz kilka cennych wskazówek mających wpływ na widoczność w pozycjach Google. 

O mnie

Nazywam się Paweł Kosmala posiadam ponad 13 letnie doświadczenie w branży internetowej, oraz ponad 20 letnie w programowaniu.

Czarodziej od e-handlu: SEO, Analityka, Strategie, Koordynacja zespołu. Nie znam zwrotu „nie da się”