biuro@kuzniaebiznesu.pl

Jak myśleć o sobie lepiej

Jak myśleć o sobie lepiej

Autor: Brianna Wiest

W kategoriach: Książki o samorozwoju,

Jeśli masz niską samoocenę albo boisz się spełniać marzenia i pokochać samego siebie, masz szansę uzyskać pomoc. Książka „Jak myśleć o sobie lepiej” jest poradnikiem wskazującym drogę, którą powinieneś podążać. Pozycja autorki Brianny Wiest to poradnik o tym, jak prawidłowo myśleć. Kiedy dowiesz się, w jaki sposób odpowiednio kontrolować swoje myśli, to nauczysz się też kochać, tolerować, dawać, dzielić się i tworzyć.

Czego można się nauczyć?

Autorka podsuwa czytelnikom rady, które mają zmusić do refleksji i wskazać właściwą drogę. Tłumaczy, żeby nie akceptować życia, jeśli nie daje nam szczęścia. Cel tej książki to odkrycie swoich potrzeb, rozpoznawanie emocji i umiejętne radzenie sobie z nimi. Czasem trudno odłożyć dumę na bok i ujrzeć świat takim, jaki jest, a właśnie w tym pomaga ta publikacja. Autorka pokazuje, w jaki sposób radzić sobie w trudnych chwilach, nie zważając na przeszłość. Dodatkowo porusza takie tematy, jak relacje międzyludzkie, praca czy zarobki. Udowadnia, że metodą małych kroków można wprowadzić rewolucję.

Informacje dodatkowe

Książka została wydana w 2022 roku w języku angielskim. Oprócz tego tytułu, autorka napisała również książkę o 101 esejach, które zmieniają sposób myślenia, skierowaną głównie do dorosłych. Poradnik „Jak myśleć o sobie lepiej” jest publikacją, która pomaga odnaleźć właściwą drogę, dzięki czemu możesz pokochać siebie i uzyskać poczucie szczęścia.

Polecane książki