biuro@kuzniaebiznesu.pl

WordPress. Tworzenie aplikacji internetowych

WordPress. Tworzenie aplikacji internetowych

Autor: Jason Coleman, Brian Messenlehner

W kategoriach: Książki o WordPress,

WordPress to elastyczna platforma służąca do tworzenia wydajnych, skalowalnych i bezpiecznych aplikacji internetowych, a także usług sieciowych. Osoby znające podstawy języka PHP, HTML, CSS i JavaScript mogą wykorzystać tę platformę do uruchamiania nawet bardziej skomplikowanych aplikacji. Aby jak najlepiej wykorzystać potencjał WordPressa, warto skorzystać z porad autorów tek książki – Jasa Colemana i Briana Messenlehnera.

Efektywne wykorzystanie potencjału WordPressa

WordPress. Tworzenie aplikacji internetowych pomoże poznać techniki tworzenia własnych wtyczek, motywów i usług. Czytelnik dowie się polityki bezpieczeństwa, metod optymalizacji i zarządzania użytkownikami. Książka ta jest przeznaczona dla osób korzystających z WordPressa w wersji 5.4.

Kluczowe tematy zarządzania aplikacjami WordPressowe

Organizacja kodu zgodnie z zasadami programowania zorientowanego obiektowo, tworzenie niestandardowych typów postów, metadany i taksonomie, asynchroniczne rozwiązania, integracja z zewnętrznymi API i wtyczkami, obsługa płatności oraz bezpieczeństwo aplikacji to tematy poruszane w książce. Autorzy szczególną uwagę poświęcili budowaniu e-commerce oraz przyszłości i perspektywom WordPressa.

Polecane książki