Meetup Biznes Hub #4 (12 marca o godz. 17:00) Mindwork biuro coworkingowe Rzeszów – Zapowiedź


Wstęp

Już 12 marca o godz. 17:00 spotykamy się ponownie na wydarzeniu networkingowym Meetup Biznes Hub spotykamy się w Mindwork (biuro coworkingowe w Rzeszowie) ul. 3-go Maja 13 (Galeria Paniaga 3 piętro). Jest to kolejne spotkanie z naszej cyklicznej edycji, która kontynuację będzie miała jak zwykle w każdy, drugi czwartek miesiąca.  Oprócz występów prelegentów, częścią naszego spotkania będzie także nieodłączny i stały punkt programu – czyli networking moderowany. Poprowadzi go dla Was Alina Osowska z Autokreacji. 

Mamy przyjemność przedstawić dziś prelegentów spotkania Meetup Biznes Hub #4, a są nimi:

Rejestracja na spotkanie


Rejestracja na Meetup Biznes Hub 12 marca 2020


Program spotkania

17:00 – 17:30

Networking

17:30 – 17:40

Kilka słów wstępu

17:40 – 18:05

Tomasz Pawęzka – Skuteczne i świadome używanie głosu w negocjacjach i rozmowach biznesowych

18:05 – 18:30

Łukasz Bis – Keep calm and do event! O zaufaniu w zespole słów kilka…

18:30 – 18:55

Piotr Kantorowski – Co daje podcast w biznesie, czyli case study na przykładzie własnym

18:55 – 19:15

Przerwa kawowa

19:15 – 20:30

Moderowany networking – prowadzi Alina Osowska z Autokreacji

Tomasz Pawęzka – Skuteczne i świadome używanie głosu w negocjacjach i rozmowach biznesowych

Tomasz Pawęzka – przedsiębiorca, trener dykcji, emisji głosu, wystąpień publicznych i prezentacji biznesowych. Szkoli w zakresie logistyki, wdrożeń i budowania wizerunku organizacji w mediach społecznościowych. Zajmuje się analityką serwisów internetowych, optymalizacją i redakcją treści pod SEO. Programista i designer serwisów internetowych. Grafik i operator DTP. Z wykształcenia filozof, teolog, technolog sieci WEB, specjalista w zakresie zarządzania, aktor scen muzycznych i aktor głosowy, lektor.

Przybliży on podczas swojego wystąpienia, tematykę związaną m. in. z aparatem mowy, dykcją i głosem.  Dykcja i emisja głosu jest jedną z podstawowych kompetencji warsztatowych w prowadzeniu rozmów biznesowych, negocjacji i prezentacji biznesowych. Oprócz merytorycznej wiedzy i znajomości strategii i taktyk negocjacyjnych niezbędna jest sztuka mówienia.

Agenda wykładu Tomasza w Meetup Biznes Hub:

  •  Aparat mowy.
  •  Ćwiczenia oddechowo – głosowe.
  •  Ćwiczenia emisyjne. Barwa i moc. Przestrzenie rezonansowe.
  • Ćwiczenia emisyjne. Rezonatory.
  • Ćwiczenia dykcyjne.

Łukasz Bis – Keep calm and do event! O zaufaniu w zespole słów kilka…

Łukasz Bis, EMBA – od lat związany z Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Wieloletni wykładowca, pracownik naukowy. Prodziekan Kolegium Mediów i Komunikacji Społecznej.  Główny organizator Konferencji Internetbeta. Współorganizator mikrokonferencji XRAii, udzielający się czynnie na rzecz rzeszowskich środowisk onnowacyjnych/startupowych.  Projektant graficzny. Design Thinker. Potykający się o własne pomysły. Na pewno szalony. Ale pozytywnie. Uwielbia wszystko robić sam, ale „niestety” czasem musi delegować zadania. Pojawia się sporadycznie na rzeszowskiej scenie eventowej mówiąc o rzeczywistości, której nie ma, relacjach, eventach, pszczołach… i sobie samym.

Piotr Kantorowski – Co daje podcast w biznesie, czyli case study na przykładzie własnym

Piotr Kantorowski – przedsiębiorca, prawnik, podkaster, ultramaratończyk.  Od ponad 5 lat prowadzi – Kancelarię Prawną Kantorowski, Głąb i Wspólnicy, która wspiera przedsiębiorców działających głównie w e-commerce, digital marketingu i IT w ich codziennych wyzwaniach. Od ponad dwóch lat prowadzi swój podcast Prawo dla Biznesu, w którym w już ponad 100 odcinkach pomaga przedsiębiorcom wykorzystać prawo na ich rzecz w biznesie. Od ponad roku biegacz, a od pewnego czasu  ultramaratończyk. Ma na swoim koncie niemal 5.000 km. Od zawsze pasjonat biznesu i przedsiębiorczości. Rolę prawa w biznesie widzi w tym, aby pomagało przedsiębiorcom realizować ich najważniejsze i najbardziej śmiałe pomysły i cele.

Piotr podzieli się z Wami wiedzą na temat: Co daje podcast w biznesie, czyli case study na przykładzie własnym. Tematyka wystąpienia Piotra to m.in. jego odpowiedź na pytanie: jak po rozpoczęciu nagrywania podcastu schudłem 20 kg, przebiegłem niemal 5000 km i zrobiłem milion przychodu.

Kilka zdjęć z ostatnich spotkań