Meetup Biznes Hub #2 – Widzimy się 9 stycznia 2020 w Mindwork Rzeszów o 17:30 – Zapowiedź

Spis treści

Meetup Biznes Hub to cykliczne spotkanie odbywające się w każdy drugi czwartek miesiąca. Spotkanie przeznaczone jest  dla osób zainteresowanych technologią internetowa oraz budową relacji biznesowych przy wykorzystaniu networkingu. 

Już 9 stycznia 2020 o 17:30 spotykamy się w Mindwork (biuro coworkingowe w Rzeszowie) ul. 3-go Maja 13 (Galeria Paniaga 3 piętro)

Patronat Merytoryczny - Google Internetowe Rewolucje w eksporcie

Druga edycja spotkania została objęta patronatem merytorycznym Google Internetowe Rewolucje w eksporcie. Jest to program darmowego wsparcia dla przedsiębiorców podczas którego: 

  • dowiesz się jak wybrać potencjalne rynki docelowe dla Twojej firmy
  • poznasz narzędzia, dzięki którym zrozumiesz wymagania i preferencje zakupowe
  • zagranicznych klientów
  • otrzymasz praktyczną wiedzę, która pozwoli Ci przygotować firmę do sprzedaży w internecie za granic.

Więcej o programie dowiesz się tutaj

Rejestracja na spotkanie

Program spotkania

17:30 – 17:40
Kilka słów wstępu

17:40 – 18:05
Prelekcja 1 –  Mity i fakty o budowaniu reputacji online. Czyli jak nie ignorować 90% potencjalnych klientów – Sebastian Horoszko

18:05 – 18:30
Prelekcja 2 –  Realne koszty budowy e-commerce oraz kiedy sklep internetowy zacznie zarabiać – Paweł Kosmala

18:30 – 18:55
Prelekcja 3 – Jak sprzedawać za granicę przez internet – z małą pomocą od Google – Damian Nowak

18:55 – 19:05
Przerwa kawowa

19:05-20:00
Jak tworzyć profesjonalne i nowoczesne prezentacje – Alina Osowska i Marlena Momot z Autorekacji

20:00 – 20:30
Moderowany networking

Mity i fakty o budowaniu reputacji online. Czyli jak nie ignorować 90% potencjalnych klientów.

Sebastian Horoszko – zaufane.pl

Wywodzi się z FEB – fabryka e-biznesu. Od 8 lat wspiera firmy w rozwoju i performance marketingu, a od blisko roku dowodzi w zaufane.pl – usłudze zmieniającej polski rynek opiniotwórczy dla usług i e-commerce. Wierzy, że każda firma na bazie pozytywnych i autenycznych opinii może wejść na wyższy poziom. Współpracował z takimi firmami jak: New Balance, Stiga, TU Uniqa, Skycash, Matrace dla Ciebie, Moodo, Markety Majster czy Polo Market.

Jak sprzedawać za granicę przez internet - z małą pomocą od Google

Damian Nowak Trener marketingu.

Doradca oraz lider w projekcie Google Internetowe Rewolucje w eksporcie. Swoje doświadczenia zdobywał w lokalnych rozgłośniach radiowych i prasie, a także jako kierownik działu marketingu w agencji eventowo-marketingowej. Przeprowadził kilkaset godzin indywidualnych spotkań, szkoleń, prelekcji i warsztatów dla przedsiębiorców i instytucji. Obecnie prowadzi własną agencję marketingową i dzieli się swoimi doświadczeniami oraz wiedzą, wskazując możliwości wykorzystania marketingu internetowego i nowych technologii do rozwoju przedsiębiorstw.

Realne koszty budowy e-commerce oraz kiedy sklep internetowy zacznie zarabiać.

Paweł Kosmala – Kuźnia e-biznesu

Posiada  ponad 13 letnie doświadczenie w branży internetowej, oraz ponad 20 letnie w programowaniu.

Czarodziej od e-handlu: SEO, Analityka, Strategie, Koordynacja zespołu. Nie znamzwrotu „nie da się”

Warsztaty z Autokreacją - Jak tworzyć profesjonalne i nowoczesne prezentacje

Chcesz tworzyć profesjonalne i nowoczesne prezentacje, które zapadną na długo w pamięci słuchaczy? Nie lubisz „bylejakości” i nie satysfakcjonują Cię przeciętne wystąpienia? Chciałbyś ze swoich prezentacji wyciskać maksymalnie dużo? Chcesz tworzyć świetny content, zachwycać lekkością na scenie i przyciągać do siebie w trakcie networkingu po wystąpieniu?
Zapraszamy na wystąpienie, jeśli chcesz, by Twoje prezentacje, stały się dla Ciebie:

  • szansą na pozyskanie nowych klientów
  • szansą na awans lub uznanie szefa
  •  szansą na budowanie wizerunku eksperta w branży

Alina Osowska

Współtworzę Autokreację. Jestem psychologiem, a moje serce skradła psychologia społeczna. Wierzę, że wiedza na temat ludzkiego zachowania pozwala nam uświadamiać sobie swoje mocne strony. Na nich właśnie budujemy swoją silną markę, a wykorzystując je dbamy o własny PR.
Od ponad trzech lat na sali szkoleniowej oraz na scenach wydarzeń społecznych, dzielę się swoją pasją do obserwacji. Obserwacji mowy ciała oraz komunikacji interpersonalnej, a więc tego, co wpływa na skuteczną autoprezentację.
Ponad 2000 przeszkolonych osób oraz ich pozytywne opinie są dla mnie bodźcem do podejmowania ambitnych wyzwań

Marlena Momot

Certyfikowany trener i współtwórca Autokreacji. Szkolenia opieram na pracy warsztatowej, wierząc, że najskuteczniej uczymy się tego, do czego sami dochodzimy.
Scena zawsze mnie przyciągała, a moja pasja do aktorstwa przerodziła się w miłość do występów na salach szkoleniowych, konferencjach i eventach branżowych. To tam dzielę się swoją wiedzą z autoprezentacji, były to np.: TEDxYouth, Przedsiębiorcza Kobieta, LinkedIn Local czy Absolvent Talent Days.
Chętnie pokażę Ci jak zaprzyjaźnić się z wystąpieniami publicznymi. Przy odrobinie praktyki i wiedzy, nie będziesz mieć sobie równych na scenie!

Informacje o autorze