Meetup Biznes Hub #3 już 13 lutego w Mindwork – biuro coworkingowe w Rzeszowie

Spis treści

13 lutego o 17:30 spotykamy się na kolejnym spotkaniu na networkingowym Meetup Biznes Hub.  Nasze spotkania obywają się cykliczne w każdy drugi czwartek miesiąca o 17:30 do 20:30 choć ostatnio trochę atmosfera w Mindworku bardzo dopisała i rozmowy po spotkaniu trwały prawie do 21:30 jak było możesz przeczytać tutaj 😊

Tym razem lekko zmieniamy formułę z 4 prelekcji do 3 tak by uczestnicy mieli więcej czasu na rozmowy i networking.

Rejestracja na spotkanie

17:30 – 17:40

Kilka słów wstępu

17:40 – 18:05

Magdalena Popek – Rdza i ogień – jak mądrze zarządzać swoją relacją z pracą

18:05 – 18:30

Agnieszka Kantorowska – Jak efektywnie działać w życiu i biznesie

18:30 – 18:55

Marlena Momot – Szczegóły wkrótce

18:55 – 19:15

Przerwa kawowa

19:15 – 20:30

Moderowany networking

Rdza i ogień – jak mądrze zarządzać swoją relacją z pracą

Magdalena Popek — trener i psycholog w biznesie reprezentująca Podkarpackie Centrum Szkoleniowe,  nauczyciel akademicki przedmiotów związanych z psychologią i psychologią w biznesie WSIIZ Rzeszów oraz doktorantka z zakresu komunikacji społecznej i nauki o mediach.

Kilka słów o czym Magda będzie opowiadać podczas swojego wystąpienia. 

Czy kiedykolwiek miałeś ochotę rzucić swoją pracę i faktycznie pojechać w Bieszczady? A może czujesz, że Twoja praca spala Cię po trochę? A może praca to tylko praca i nie wpływa ona na Twoje życie prywatne?

Niezależnie od tego, które stanowisko reprezentujesz, polskie badania rynku pracy wskazują, że co trzeci Polak twierdzi, że jego praca jest nudna, 48% Polaków nie jest usatysfakcjonowanych ze swoich decyzji zawodowych, a co trzeci pracownik nie jest zadowolony z przebiegu swojej kariery i wykształcenia (CBOS 2019).

Podczas warsztatu wgryziemy się w podstawy motywacji do pracy i tego, w jaki sposób ją zdrowo kształtować – odpowiadając na pytania:

  • Co to jest wypalenie i przerdzewienie zawodowe?
  • Jakie objawy powinny mnie niepokoić?
  • Skąd się to bierze i co z tym fantem zrobić?

Jak efektywnie działać w życiu i biznesie?

Agnieszka Kantorowska – Trener Mentalny, coach ICI, na co dzień pokazuje swoim Klientom jak właściwie planować czas aby byli bardziej efektywni i osiągali zamierzone rezultaty.

Motywuje i pomaga odnaleźć w sobie odwagę do działania i podejmowania decyzji, uczy wyznaczać cele i uświadamia, że paradoksalnie, porażki są potrzebne w życiu, bo tak naprawdę to ilość porażek świadczy o sukcesie. Nic nie osiąga ten, co nigdy się nie pomylił. Oprócz tego jest właścicielem biura coworkingowego Mindwork, zlokalizowanego w centrum Rzeszowa, gdzie freelancerzy, właściciele małych lub nowych firm, mogą wynająć dla siebie i swoich pracowników miejsce do pracy.


Oko w oko z kamerą – tajniki wystąpień publicznych

Jeśli stresują Cię wystąpienia publiczne, a na myśl o nagraniu się na kamerę, robi Ci się słabo, to dobrze trafiłeś! Obiektyw kamery może przyprawić nas o zawrót głowy. Jak się ustawić, co zrobić z rękami, czy mój głos naprawdę tak brzmi? Też zadawałam sobie te pytania! Podczas prezentacji zdradzę Ci 7 wskazówek dotyczących wystąpień publicznych, dzięki którym poczujesz się swobodniej i pewniej przed kamerą. Trema przestanie być ograniczająca, a da Ci mobilizującego kopa do działania! Stańmy oko w oko z kamerą!

Marlena Momot -certyfikowany trener i współtwórca Autokreacji. Szkolenia opieram na pracy warsztatowej, wierząc, że najskuteczniej uczymy się tego, do czego sami dochodzimy.

Scena zawsze mnie przyciągała, a moja pasja do aktorstwa przerodziła się w miłość do występów na salach szkoleniowych, konferencjach i eventach branżowych. To tam dzielę się swoją wiedzą z autoprezentacji, były to np.: TEDxYouth, Przedsiębiorcza Kobieta, LinkedIn Local czy Absolvent Talent Days.
Chętnie pokażę Ci jak zaprzyjaźnić się z wystąpieniami publicznymi. Przy odrobinie praktyki i wiedzy, nie będziesz mieć sobie równych na scenie!

Kilka zdjęć z ostatnich spotkań

Informacje o autorze