Spotkania Meetup Biznes Hub powracają do Rzeszowa! Start 29 września 2021 roku

Spis treści

Po pandemicznym okresie na rzeszowskie salony wracają cykliczne spotkania networkingowe Meetup Biznes Hub. Już 29 września (środa) o godzinie 17:00 w Teatrze Przedmieście przy ulicy Reformackiej 4, odbędzie się czwarta edycja tego wydarzenia, połączona z krótkimi szkoleniami. Współorganizatorami spotkania są Kuźnia e-biznesu i Koala Marketing. To doskonałe miejsce dla przedsiębiorców i menedżerów, którzy chcą nawiązać nowe relacje biznesowe i partnerskie.

Spotkania networkingowe – o co właściwie chodzi?

Ideą spotkań są osobiste rozmowy z osobami, które na niewielkiej scenie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Tak spędzone popołudnie owocuje w nawiązanie nowych kontaktów, które można wykorzystać w praktyce. Spotkania sprawiają, że wychodzimy z nich pełni energii i bogatsi o nowe wiadomości.

Dlaczego spotkania networkingowe?

Meetup Biznes Hub wywodzi się z konferencji o marketingu i Internecie Kolbuszowa 2.0. Każda edycja była doskonałą okazją do nawiązywania sieci kontaktów osób z branży e-commerce. Teraźniejsze spotkania to bardziej kameralne wydarzenia, którym towarzyszy stuprocentowe zaangażowanie i możliwość porozmawiania ze wszystkimi prelegentami i uczestnikami. Można z nich wynieść nie tylko wysłuchaną wiedzę, ale również biznesowe znajomości, które zaowocują w przyszłości.

Kto wystąpi podczas spotkania Meetup Biznes Hub?

W trakcie spotkania odbędą się 3 krótkie prezentacje w formie szkoleniowej. Na prelekcyjnej scenie wystąpią:

Damian Jemioło

Dziennikarz NowyMarketing.pl oraz MamStartup.pl, autor podcastu Marketing Przegadany. Marketingowo raczkował w Agencji Momentalnej, która stała RTM-ową akcją „Kartonowa reprezentacja Polski w Mielcu” we współpracy z ASZdziennikiem. Później trafił do mediów i zaczął łączyć światy reklamy i dziennikarstwa. Jego artykuły ukazywały się na łamach marketingibiznes.pl, adstalk.pl, Cyfrowa RP czy biznes.interia.pl. Codziennie pracuje z markami przy tworzeniu artykułów, wywiadów i podcastów. 

Magdalena Popek

Psycholog biznesu, trener, szkoli w Podkarpackim Centrum Szkoleniowym, w trakcie doktoratu z zakresu komunikacji społecznej i nauki o mediach.

Uczy i szkoli z zakresu psychologii zarządzania i komunikacji. Szkoli przedsiębiorców, kadrę zarządzającą, zespoły pracownicze i klientów indywidualnych poprzez personalizowane szkolenia grupowe oraz 1:1.

Absolwentka psychologii stosowanej UJ oraz Szkoły Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W sali szkoleniowej spędziła jako trener indywidualny ponad 2500 godzin.

Marcin Ziobro

Wpółzałożyciel agencji Koala Marketing, pasjonat i ekspert social media.

Każdy z nich w ciągu 25 minut przeprowadzi krótkie szkolenie – podczas czwartej edycji poruszanymi tematami będą:

  • Media relations,
  • Inteligencja emocjonalna w firmie,
  • Kampanie remarketingowe na Facebooku.

Jak wziąć udział w Meetup Biznes Hub?

Aby dołączyć do wydarzenia wystarczy wystarczy kupić bilet, który jest dostępny na https://app.evenea.pl/event/mbh5/. Do 20 września można nabyć go w przedsprzedaży za jedyne 29 złotych. Wszystkich zainteresowanych udziałem w Meetup Biznes Hub #4 reaktywacja

Informacje o autorze