Narzędzia online

Narzędzia online


Analiza treści

Zastanawiasz się jak analizować treści na stronie lub sklepie internetowym? Poznaj nasze proste i łatwe w obsłudze narzędzie, dzięki któremu zadbasz o sukces danej witryny w pozycjonowaniu. Monitoruj, optymalizuj i zwiększaj konwersję. Analiza treści zajmie Ci zaledwie kilka minut, a jej efekty przejdą Twoje oczekiwania.

Kalkulator ROAS

ROAS to wskaźnik, dzięki któremu możemy zostać poinformowani o zwrocie z konkretnej kampanii reklamowej. Dzięki niemu obliczysz po prostu przychód wygenerowany przez budżet, jaki przeznaczyłeś na kampanię reklamową. Wskaźnikiem tym przedstawisz, jaki zysk przyniosła każda złotówka z konkretnej akcji w Google Ads.

Licznik słów, znaków i liter online

Szukasz łatwego i dostępnego narzędzia online, które pozwoli Ci zweryfikować całkowitą liczbę znaków i słów w tekście? Skorzystaj z naszej pomocy! Licznik znaków na linkAPI.pl jest całkowicie darmowe i szybkie w obsłudze. Wpisz lub przekopiuj swój tekst w pole edytora i otrzymaj wynik w parę sekund!

Generatory online


Generator stopek email

Już teraz skorzystaj z darmowego narzędzia dostępnego na naszej platformie i stwórz profesjonalną stopkę e-mail. To unikalny podpis dla Ciebie lub Twojej firmy, dzięki któremu zadbasz o swój wirtualny wizerunek. Teraz każda Twoja wiadomośc e-mail będzie zakończona profesjonalnym i zgodnym z normami pożegnaniem.

Generator UTM Google

Dodaj parametry UTM do adresów URL i łatwo śledź swoje kampanie w Google Analytics. Użyj naszego narzędzia, aby wygenerować linki z tagami UTM. Przekonasz się, że nie jest to trudne. Generator UTM Google znacznie usprawnia to zadanie i pozwala skupić się wyłącznie na działaniach marketingowych.

Generator haseł

Darmowy generator hasła online. Dzięki nam wygenerujesz swoje losowe i bezpieczne hasło do skrzynki pocztowej, konta w sklepie internetowym, bloga czy strony www. Długie, skomplikowane i przede wszystkim niemal nie do przejęcia. Właśnie tym cechują się wygenerowane przez nasze narzędzie hasła.

vCard Generator – wizytówki .vcf

vCard, znany również jako VCF (Virtual Contact File), to standard formatu pliku dla wizytówek elektronicznych. Wizytówki vCard można dołączać do wiadomości e-mail, wysyłanych za pośrednictwem usługi wiadomości multimedialnych (MMS), w sieci WWW, komunikatorach, NFC lub za pomocą kodu QR. Mogą zawierać informacje o nazwisku i adresie, numery telefonów, adresy e-mail, adresy URL, logo, zdjęcia i klipy audio.

HTML Table Generator

To narzędzie online umożliwia łatwe tworzenie tabel HTML z żądanymi ustawieniami. Dostosuj właściwości tabeli po prawej stronie. Ma nadzieję, że to narzędzie przyda się osobom, które nie znają się zbyt dobrze na HTML i CSS.

Generator spisu treści

Generator spisu treści dla kodu html na podstawnie nagłówków zawartych w treści artykułu.