Pozycjonowanie stron internetowych oraz optymalizacja stron to terminy nierozerwalnie ze sobą związane. W internecie znajdzie się miejsce dla każdego, również dla Twojego biznesu –  jak jednak wyróżnić się wśród innych i plasować się wysoko w wynikach wyszukiwania? To właśnie optymalizacja stron www jest tutaj kluczowa.

Skuteczna optymalizacja

SEO (search engine optimization – optymalizacja pod wyszukiwarkę) to działania które skutkują zwiększeniem widoczności Twojej strony w wynikach wyszukiwania Google. Większa widoczność to większy ruch na stronie. Większy ruch na stronie to większa liczba odbiorców i potencjalnych klientów.

Działania SEO - optymalizacja stron www i sklepów internetowych

Na optymalizację strony wpływ ma jej budowa, treści w niej zawarte oraz link building, czyli linki prowadzące do Twojej witryny. Coraz większe znaczenie dla optymalizacji stron ma content marketing czyli marketing treści. Dobrej jakości content edukuje klientów, buduje Twoją markę a także może zwiększyć zasięgi oraz stanowić podłoże do linków prowadzących do Twojej witryny.

Optymalizacja strony - korzyści dla Ciebie

Optymalizacja stron www jak i optymalizacja sklepu internetowego to coś w czym jesteśmy świetni, ale i nie spoczywamy na laurach. Cały czas się aktualizujemy swoją wiedzę, uczestniczymy w konferencjach, doszkalamy się i rozwijamy w zakresie SEO oraz opieki nad stronami i sklepami internetowymi. Skuteczna optymalizacja to dla Ciebie:

  • większa widoczność Twojej firmy, oferowanych przez Ciebie produktów i usług, dzięki czemu możesz dotrzeć do większej liczby potencjalnych klientów.
  • większy, wartościowy ruch na stronie –  generowany przez osoby zainteresowane Twoją ofertą
  • optymalizacja konwersji  – czyli coraz większa skuteczność. Mowa tu o większej sprzedaży, większym zysku, lub większej ilości zapytań, zależnie od profilu działalności.
  • większa wiarygodność i rozpoznawalność Twojej firmy

Usługi z zakresu optymalizacji

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że aby działania SEO były skuteczne muszą być kompleksowe i przebiegać na wielu płaszczyznach, dlatego też:

 • indywidualnie analizujemy sytuację każdego klienta – sprawdzimy jak wypadasz na tle konkurencji, czy słowa kluczowe których używasz są odpowiednie dla oferty.
 • audyt SEO – profesjonalnie przeprowadzony audyt strony www ujawni co jest dobrze, a co wymaga poprawy dzięki czemu będzie można podjąć działania mające na celu skuteczną optymalizację
 • optymalizacja treści – treść ma ogromne znaczenie, również jej odpowiednie formatowanie które wpłynie na zwiększenie widoczności w wynikach wyszukiwarki
 • SEO copywriting i content marketing – tworzymy treści dopasowane do Twojej branży, które podbiją widoczność Twojej strony.
 • analityka internetowa – trzymamy rękę na pulsie. Sprawdzimy jaką masz konwersję i znajdziemy co stoi na przeszkodzie, aby była większa. Zbadamy zachowanie klientów na Twojej stronie po to abyś mógł zmieniać się na lepsze i generować większe zyski.
 • pozycjonowanie sklepów internetowych

Masz pytania? Chcesz aby Kuźnia E-biznesu wzięła Twoją stronę lub Twój sklep internetowy na warsztat? Zachęcamy do kontaktu!

Zapytaj o ofertę dla Ciebie​