Nazywam się Paweł Kosmala posiadam ponad 13 letnie doświadczenie w branży internetowej, oraz ponad 20 letnie w programowaniu.

Czarodziej od e-handlu: SEO, Analityka, Strategie, Koordynacja zespołu. Nie znam zwrotu „nie da się”

Wystąpienia publiczne:  W 2018 roku pokonałem udało mi się pokonać swoją słabość i niechęć do wystąpień publicznych. Wielkim wyróżnieniem było dla mnie wystąpienia na InternetBeta w 2019 roku.

Łączę wiedzę i doświadczenie z programowaniem, pozycjonowaniem i marketingiem internetowym

Swój pierwszy program napisałem w 1996 roku w języku Pascal.  Potem chciałem poznać wyższy level programowania i zająłem się kodowaniem w Assemblerze. W czasach szkoły średniej zainteresowałem się internetem oraz technologiami z nim związanymi.
W pracy zawodowej zawsze gdzieś przewiał się marketing internetowy oraz  pozycjonowanie stron internetowych. Pojawiały się też portale społecznościowe takie jjak grono.net czy nasza klasa.

Punktem kulminacyjnym, było rozpoczęcie pracy przy jednym sklepów internetowych, gdzie oprócz klepania kodu i pozycjonowania musiałem zająć się układaniem strategi,marketingiem internetowymszkoleniem zespołu itd. Dziś ten sklep stał się jednym liderów w swojej branży. Mowa o sklepie ePrezenty.pl.

Masz pytania? Zadzwoń!

W roli prelegenta na konferencjach i wydarzeniach branżowych

W 2019 roku wystąpiłem na kilku wydarzeniach branżowych w Polsce. Najważniejszym wystąpienie dla mnie miało miejsce 11 września na 11 edycji konferencji Internet Beta. 

Internet beta

Temat wystąpienia: Dwie historie z nad rzeki Nil. 11 września 2019 roku.

Meetup SEO w Rzeszowie

Temat wystąpienia: Jak tworzyć treści które generują ruch na stronie internetowej. 26 czerwca 2019 roku.

ThinkDigital

Temat wystąpienia: Budowa brandu od zera przy wykorzystaniu social mediów. 8 marca 2019 roku.

Kolbuszowa 2.0 - organizator i pomysłodawca tego wydarzenia

Kolbuszowa 2.0 to event, którego jestem pomysłodawcą i organizatorem. Konferencja jest skierowana do właścicieli firm, pracowników oraz osób, które chcą lub prowadzą swój biznes w internecie.
Pierwsza edycja Kolbuszowa 2.0 #1 – Firma w internecie odbyła się 23 lutego 2018 roku. Udział wzięło w niej ponad 100 osób. Na konferencji wystąpiło 6 prelegentów, którzy podejmowali tematy związanie z marketingiem internetowym.

  Będziemy przetwarzać Twój adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie.
  Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Kosmala Kuźnia E-Biznesu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.  Dane firmy

  Paweł Kosmala Kuźnia e-biznesu
  ul. Jana Pawła II 19
  36-100 Kolbuszowa
  NIP: 814-157-44-63

  W social media