Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych Gdańsk

Co nas wyróżnia

Cennik pozycjonowania stron Gdańsk

Pakiet podstawowy

Dla małego lokalnego biznesu
od 399 netto/miesięcznie
 • Wstępna optymalizacja strony
 • Link building
 • Pozycjonowanie do 5 fraz

Pakiet rozszerzony

Dla ambitnych firm
od 699 netto/miesięcznie
 • Podstawowy audytu strony
 • Optymalizacja strony internetowej
 • Tworzenie dedykowanych treści na stronę
 • Link building
 • Pozycjonowanie do 10 fraz
Popularny

Pakiet dedykowany

Rozwiązanie dla dużych stron i sklepów internetowych
od 1499 netto/miesiecznie
 • Indywidualna strategia SEO
 • Pełen audyt strony lub sklepu internetowego
 • Optymalizacja strony www
 • Tworzenie dedykowanych treści na stronę
 • Prowadzenie bloga firmowego
 • Monitoring strony
 • Indywidualna ilość fraz

Podane ceny są kwotami minimalnymi. Końcowa oferta cenowa dobiera jest indywidualnie do klienta w zależności od jego potrzeba i działań konkurencji.  

Pozycjonowanie stron
Gdańsk

Co nas wyróżnia

W naszej firmie przede wszystkim indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. W zależności od branży często konieczne jest wdrożenie zupełnie różnych rozwiązań i właśnie w ten sposób je dopasowujemy. 

Zawsze staramy się wysłuchać i zaproponować najkorzystniejsze rozwiązania wpływające na rozwój firmy naszego klienta. 

Dbamy nie tylko o zgrany zespół firmy, ale zależy nam również na odpowiednich relacjach z klientami, dzięki czemu współpraca dla obu stron jest o wiele przyjemniejsza. 

Nie osiadamy na laurach, a stale szkolimy się, by poszerzać własne horyzonty. Bierzemy czynny udział w konferencjach, a także sami je organizujemy – Kolbuszowa 2.0 i MeetUp Biznes Hub.

Transparentne warunki współpracy

Oferujemy jasne i przejrzyste warunki współpracy korzystne dla obu stron. U nas nie musisz obawiać się o niejasne zapiski zamieszczone małym druczkiem na dole umowy. Możesz nam zaufać!

Miesięczny okres wypowiedzenia

Zależy nam na klientach zainteresowanych, a nie zmuszonych do współpracy. W porównaniu do podobnych firm oferujemy miesięczny okres wypowiedzenia umowy.

Zespół z wieloletnim doświadczeniem

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a mimo to stale szkolimy się i chętnie poszerzamy wiedzę w zakresie digital marketingu. Pozwala nam to skutecznie wdrażać zaplanowane strategie.

Stawiamy na jakość obsługi, a nie ilość obsługiwanych firm

Dla nas liczy się jakość - nie ilość, dlatego często zamiast wielu mniejszych, wybieramy kilka dużych projektów, gdzie skutecznie pracujemy nad sukcesem firm naszych klientów.

Działamy od 2008 roku

Swoje działania w sieci prowadzimy już od 12 lat, dzięki czemu mamy szersze spojrzenie na stale postępujące zmiany w algorytmach, możemy wykorzystywać posiadaną już wiedzę i dążyć do zwiększania zysków naszych klientów.

Pozycjonowanie Gdańsk

Nasza agencja Kuźnia e-biznesu oferuje pozycjonowanie stron internetowych oraz sklepów internetowych firm z Gdańska. Jest to proces polegający na zwiększeniu widoczności w organicznych wynikach wyszukiwania Google, co pozwoli Ci dotrzeć nie tylko do nowych klientów z Gdańska, ale z całej Polski. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, specjalistycznych narzędziach oraz wymaganiach algorytmów wyszukiwarek dopasujemy strategię działania do potrzeb Twojej witryny. Masz pytania? Zachęcamy do kontaktu!

Pozycjonowanie lokalne Gdańsk

Szukasz skutecznego sposobu na dotarcie do nowych, potencjalnych klientów z Krakowa i okolic? Nie wiesz, jaka forma reklamy przyniesie oczekiwane efekty? Najlepszym sposobem na dotarcie do odbiorców na rynku lokalnym jest proces pozycjonowania strony w Google Kraków. Twoja firma będzie wyświetlać się na zapytania wpisywane przez użytkowników znajdujących się w pobliżu! Szukasz specjalistów od pozycjonowania lokalnego? Zadzwoń do nas!

Na czym polega lokalne pozycjonowanie w Gdańsku i innym mieście?

Skuteczne pozycjonowanie stron Gdańsk pod względem lokalnym to szereg elementów zwiększających widoczność na zapytania użytkowników. Google na podstawie geolokalizacji potrafi dopasować wyniki wyszukiwań przedstawiając obiekty znajdujące się w pobliżu. Dzięki temu zawęża się grono konkurencji, oferta Twojej firmy dociera do klientów rzeczywiście zainteresowanych usługami. Klient w szybki sposób znajdzie adres, mapę z dojazdem, numer telefonów. Zwiększy się widoczność w Google oraz zaufanie klientów! Nie czekaj i zadbaj o pozycję strony internetowej już dziś!

Pozycjonowanie stron Gdańsk - wyróżnij się na tle konkurencyjnych firm

Twoja strona internetowa nie dociera do odpowiedniej ilości odbiorców? Prawdopodobnie wymaga procesu, jakim jest seo pozycjonowanie Gdańsk. Zwiększa widoczność strony w mieście Gdańsk na zapytania użytkowników, a Google na podstawie lokalizacji i historii wyszukiwań przedstawia stronę głównie klientom z Twojej okolicy! Jest to łatwiejsza droga na dotarcie do szerokiego grona klientów, którzy rzeczywiście są zainteresowani Twoimi usługami. Masz pytania? Nasza agencja seo chętnie przygotuje dla Ciebie ofertę, w którą wliczona jest także bezpłatna wycena usługi. Zapraszamy do współpracy.

Gdańsk - pozycjonowanie seo stron www i sklepów internetowych

Średnio 95% osób korzysta z dobrodziejstw, jakie oferuje nam Internet. Warto więc zadbać także o swoją firmę w danej branży i zwiększyć widoczność jej widoczność w wyszukiwarce Google. W naszej agencji seo oferujemy pozycjonowanie sklepów Gdańsk oraz stron www. Pierwszy krok to audyt seo – szczegółowo prześwietli witrynę, co pozwoli określić strategię działania. Następnie dobór słów kluczowych, które poinformują boty, czego dotyczy konkretna podstrona. Następnie wizytówka Google Moja Firma, dzięki czemu klient otrzyma wskazówki dojazdu, opinie, godziny otwarcia i wiele dodatkowych informacji. Wyślij e-mail lub zadzwoń i dowiedz się więcej!

Słowa kluczowe, a proces pozycjonowania stron

Pierwsze pozycje w wynikach wyszukiwania to zasługa wielu elementów i regularnie wdrażanych działań marketingu internetowego. Odpowiednie zastosowanie słów kluczowych w treści sprawi, że Twoja strona będzie wyświetlać się na te frazy i dotrze do klientów z Twojej okolicy! Korzystamy z wielu specjalistycznych narzędzi seo, dbamy o unikalność treści i zwracamy uwagę na aspekty merytoryczne. Pozycjonujemy strony www Gdańsk, ale i na cały kraj. Nie czekaj i zwiększ rozpoznawalność swojej firmy!

Pozycjonowanie sklepów i stron internetowych Gdańsk

Sprzedajesz wysokiej jakości produkty w sklepie internetowym lub prowadzisz stronę mniejszej lub większej firmy? Prowadzisz warsztat samochodowy, salon fryzjerski, kosmetyczny bądź kawiarnię? Nieważne, jak duża jest Twoja firma – widoczność w Google to podstawa, która pozwoli dotrzeć do klientów i zwiększy sprzedaż. W Kuźni e-biznesu posiadamy wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron, ale i sklepów www. Chętnie pomożemy Ci wskoczyć na pierwsze pozycje wyszukiwarki Google. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami! Przygotujemy ofertę oraz wycenę!

Optymalizacja seo stron internetowych

Jako agencja seo zajmujemy się optymalizacją i pozycjonowaniem stron, a także sklepów czy blogów. Prowadzisz swoją stronę, ale ruch jest niewielki? Zgłoś się do nas, a wykonamy szczegółowy audyt w celu wykrycia błędów. Następnie wspólnie zadecydujemy jaką strategię wybrać opierając się o Twoją branżę, profil firmy i klientów. Co ważne, każda strategia, jak i wycena jest dobierana indywidualnie do klienta. Zadbamy o meta dane, treści bogate we frazy kluczowe i zastosujemy wiele innych elementów zwiększających widoczność.

Promocja firmy w Google Moja Firma - Pozycjonowanie Gdańsk

Strategia pozycjonowania lokalnego różni się od ogólnego, a czym? Między innymi wizytówką GMF, dzięki której Twoja firma może znaleźć się wśród 3 wyników lokalnych. Użytkownicy otrzymują wskazówki dojazdu, godziny otwarcia, dane firmy czy opinie innych klientów. Odbiorcy chętnie klikają w pierwsze wyniki lokalne, co zwiększa CTR, a Twoje usługi docierają do klientów rzeczywiście zainteresowanych ofertą. Postaw na lokalne seo – zwiększ sprzedaż! Masz pytania? Zadzwoń lub napisz wiadomość e-mail, a my chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Przygotujemy także indywidualną ofertę dopasowaną do Twojej firmy wraz z wyceną. Nie czekaj – działaj!

Rozwój firmy, a pozycjonowanie stron Gdańsk

W Krakowie mieści się wiele przedsiębiorstw, dlatego aby dotrzeć do konkretnej grupy docelowej warto skorzystać z odpowiednio dobranych działań zwiększających widoczność strony internetowej. A jakie inne zalety niesie za sobą pozycjonowanie strony? To przede wszystkim oferta kierowana głównie do klientów rzeczywiście zainteresowanych, przewaga nad innymi firmami, budowa świadomości i zaufania wśród odbiorców, a tym samym najtańsza reklama firmy. Jesteś zainteresowany? Wyślij swoje zapytanie, a przygotujemy indywidualną wycenę!

Zapytaj o ofertę

  Będziemy przetwarzać Twój adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie.
  Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Kosmala Kuźnia E-Biznesu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.  Od pondziełaku do piątku 8:00 – 15:00

  ul. Jana Pawła II 19, 36-100 Kolbuszowa

  Email biuro@kuzniaebiznesu.pl