Pozycjonowanie i Audyty SEO Mielec

  • Miesięczny okres wypowiedzenia
  • Stawiamy na jakość obsługi, a nie ilość firm
  • Działamy od 2008 roku
  • Transparentne warunki współpracy
  • Zespół z wieloletnim doświadczeniem

Bezpłaty wstępny autyd i oferta działań SEO

Wypełnij formularz, a ja skontakuję się z Tobą i przedstawię Ci plan działania

Będziemy przetwarzać Twój adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Kosmala Kuźnia E-Biznesu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Kilka słów o mnie

Posiada ponad 15 letnie doświadczenie w branży internetowej, oraz ponad 20 letnie w programowaniu.
Czarodziej od e-handlu: SEO, Analityka, Strategie, Koordynacja zespołu.

Paweł Kosmala

Transparentne warunki współpracy

Oferuję jasne i przejrzyste warunki współpracy korzystne dla obu stron. U mnie nie musisz obawiać się o niejasne zapiski zamieszczone małym druczkiem na dole umowy. Możesz mi zaufać!

Miesięczny okres wypowiedzenia

Zależy mi na klientach zainteresowanych, a nie zmuszonych do współpracy. W porównaniu do podobnych firm oferuję miesięczny okres wypowiedzenia umowy.

Wieloletnie
doświadczenie

Posiadam wieloletnie doświadczenie, a mimo to stale szkolę się i chętnie poszerzam wiedzę w zakresie digital marketingu. Pozwala mi to skutecznie wdrażać zaplanowane strategie.

Stawiamy na jakość obsługi, a nie ilość obsługiwanych firm

Dla mnie liczy się jakość – nie ilość, dlatego często zamiast wielu mniejszych, wybieram kilka dużych projektów, gdzie skutecznie pracuję nad sukcesem firm moich klientów.

Działamy
od 2008 roku

Swoje działania w sieci prowadzę już od 14 lat, dzięki czemu mam szersze spojrzenie na stale postępujące zmiany w algorytmach, mogę wykorzystywać posiadaną już wiedzę i dążyć do zwiększania zysków moich klientów.

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych Mielec

Prowadzisz swoją stronę internetową, ale ruch jest znikomy – stronę odwiedza zaledwie kilka osób w miesiącu? Prawdopodobnie Twoja strona www wymaga pozycjonowania i optymalizacji pod kątem SEO.
Oferujemy kompleksowe działania w zakresie pozycjonowania stron internetowych, dzięki czemu Twoja pozycja w wyszukiwarce Google wzrośnie oraz dotrzesz do większej ilości potencjalnych klientów z całego kraju! 

Jesteś właścicielem sklepu internetowego? Zastanawiasz się, jak przebić się wśród tak licznej konkurencji i dotrzeć do potencjalnych klientów zainteresowanych Twoimi produktami? 

Zapraszamy do współpracy! 

Przeprowadzimy szereg działań w zakresie SEO, mających wpływ na pozycję Twojej witryny w organicznych wynikach wyszukiwania. Oferujemy:

To jedne z wielu działań mających wpływ na pozycję Twojej strony lub sklepu internetowego w wynikach wyszukiwania. 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie pozycjonowania i optymalizacji stron oraz sklepów internetowych. Stale poszerzamy swoją wiedzę oraz regularnie śledzimy wszelkie zmiany zachodzące w algorytmach Google mające ogromny wpływ na działania przeprowadzane w witrynie. 

Jeśli chciałbyś/ałabyś zwiększyć ruch na stronie lub sklepie internetowym – zgłoś się do nas! 

Masz pytania lub potrzebujesz więcej informacji? Wyślij wiadomość poprzez formularz olx lub zadzwoń- chętnie udzielimy odpowiedzi!