Pozycjonowanie Sandomierz

  • Miesięczny okres wypowiedzenia
  • Stawiamy na jakość obsługi, a nie ilość firm
  • Działamy od 2008 roku
  • Transparentne warunki współpracy
  • Zespół z wieloletnim doświadczeniem

Bezpłaty wstępny autyd i oferta działań SEO

Wypełnij formularz, a ja skontakuję się z Tobą i przedstawię Ci plan działania

Będziemy przetwarzać Twój adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Kosmala Kuźnia E-Biznesu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Kilka słów o mnie

Posiada ponad 15 letnie doświadczenie w branży internetowej, oraz ponad 20 letnie w programowaniu.
Czarodziej od e-handlu: SEO, Analityka, Strategie, Koordynacja zespołu.

Paweł Kosmala

Transparentne warunki współpracy

Oferuję jasne i przejrzyste warunki współpracy korzystne dla obu stron. U mnie nie musisz obawiać się o niejasne zapiski zamieszczone małym druczkiem na dole umowy. Możesz mi zaufać!

Miesięczny okres wypowiedzenia

Zależy mi na klientach zainteresowanych, a nie zmuszonych do współpracy. W porównaniu do podobnych firm oferuję miesięczny okres wypowiedzenia umowy.

Wieloletnie
doświadczenie

Posiadam wieloletnie doświadczenie, a mimo to stale szkolę się i chętnie poszerzam wiedzę w zakresie digital marketingu. Pozwala mi to skutecznie wdrażać zaplanowane strategie.

Stawiamy na jakość obsługi, a nie ilość obsługiwanych firm

Dla mnie liczy się jakość – nie ilość, dlatego często zamiast wielu mniejszych, wybieram kilka dużych projektów, gdzie skutecznie pracuję nad sukcesem firm moich klientów.

Działamy
od 2008 roku

Swoje działania w sieci prowadzę już od 14 lat, dzięki czemu mam szersze spojrzenie na stale postępujące zmiany w algorytmach, mogę wykorzystywać posiadaną już wiedzę i dążyć do zwiększania zysków moich klientów.

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych Sandomierz

Obecnie wiele firm przenosi swoje działania do internetu, wszak miejsca jest dla każdego, ale co zrobić, by wygrać wyścig o jedną z pierwszych pozycji w wyszukiwarce Google? W tym celu niezbędny będzie szereg działań SEO mających wpływ na wzrost pozycji, zwiększenie ruchu na stronie, a z czasem także na wzrost zysku ze sprzedaży produktów lub usług! 

Oferujemy kompleksowe działania w zakresie pozycjonowania stron oraz sklepów internetowych. Bardzo często zdarza się, że strona jest doskonale przygotowana pod względem graficznym lub sklep oferuje świetnej jakości produkty w atrakcyjnej cenie, ale aspekty pod kątem SEO zawiodły. W wyniku tego strona wyświetla się na 2 stronie wyszukiwania i jest bardzo rzadko odwiedzana przez użytkowników. 

Korzystając z narzędzi SEO oraz bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu i wiedzy sprawimy, że Twój sklep internetowy lub strona www będą piąć się wyżej w Google. 

Rozwijaj swój biznes w sieci – docieraj do sporej ilości potencjalnych klientów! Jeśli jesteś zainteresowany/a naszą ofertą – zapraszamy do kontaktu! 

Masz pytania dotyczące Twojego sklepu internetowego lub strony www? Nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami poprzez formularz olx lub zadzwoń jeszcze dziś!