Pozycjonowanie stron internetowych

Cennik pozycjonowania stron internetowych

Pakiet podstawowy

Dla małego lokalnego biznesu
od 399 netto/miesięcznie
 • Wstępna optymalizacja strony
 • Link building
 • Pozycjonowanie do 5 fraz

Pakiet rozszerzony

Dla ambitnych firm
od 699 netto/miesięcznie
 • Podstawowy audytu strony
 • Optymalizacja strony internetowej
 • Tworzenie dedykowanych treści na stronę
 • Link building
 • Pozycjonowanie do 10 fraz
Popularny

Pakiet dedykowany

Rozwiązanie dla dużych stron i sklepów internetowych
od 1499 netto/miesiecznie
 • Indywidualna strategia SEO
 • Pełen audyt strony lub sklepu internetowego
 • Optymalizacja strony www
 • Tworzenie dedykowanych treści na stronę
 • Prowadzenie bloga firmowego
 • Monitoring strony
 • Indywidualna ilość fraz

Podane ceny są kwotami minimalnymi. Końcowa oferta cenowa dobiera jest indywidualnie do klienta w zależności od jego potrzeba i działań konkurencji.  

Pozycjonowanie stron

Co nas wyróżnia

W naszej firmie przede wszystkim indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. W zależności od branży często konieczne jest wdrożenie zupełnie różnych rozwiązań i właśnie w ten sposób je dopasowujemy. 

Zawsze staramy się wysłuchać i zaproponować najkorzystniejsze rozwiązania wpływające na rozwój firmy naszego klienta. 

Dbamy nie tylko o zgrany zespół firmy, ale zależy nam również na odpowiednich relacjach z klientami, dzięki czemu współpraca dla obu stron jest o wiele przyjemniejsza. 

Nie osiadamy na laurach, a stale szkolimy się, by poszerzać własne horyzonty. Bierzemy czynny udział w konferencjach, a także sami je organizujemy – Kolbuszowa 2.0 i MeetUp Biznes Hub.

Transparentne warunki współpracy

Oferujemy jasne i przejrzyste warunki współpracy korzystne dla obu stron. U nas nie musisz obawiać się o niejasne zapiski zamieszczone małym druczkiem na dole umowy. Możesz nam zaufać!

Miesięczny okres wypowiedzenia

Zależy nam na klientach zainteresowanych, a nie zmuszonych do współpracy. W porównaniu do podobnych firm oferujemy miesięczny okres wypowiedzenia umowy.

Zespół z wieloletnim doświadczeniem

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a mimo to stale szkolimy się i chętnie poszerzamy wiedzę w zakresie digital marketingu. Pozwala nam to skutecznie wdrażać zaplanowane strategie.

Stawiamy na jakość obsługi, a nie ilość obsługiwanych firm

Dla nas liczy się jakość - nie ilość, dlatego często zamiast wielu mniejszych, wybieramy kilka dużych projektów, gdzie skutecznie pracujemy nad sukcesem firm naszych klientów.

Działamy od 2008 roku

Swoje działania w sieci prowadzimy już od 12 lat, dzięki czemu mamy szersze spojrzenie na stale postępujące zmiany w algorytmach, możemy wykorzystywać posiadaną już wiedzę i dążyć do zwiększania zysków naszych klientów.

Pozycjonowanie stron internetowych to proces który warto uwzględnić, jeżeli zależy Ci na tym aby wysoko wyświetlać się w wynikach wyszukiwania. Nie tylko wysoko, ale i na frazy na których Ci zależy. Jest to dla Ciebie cenna możliwość dotarcia do większej ilości odbiorców w tym potencjalnych klientów ( w zależności jakiego typu stronę internetową posiadasz). Skuteczne pozycjonowanie stron www to proces który wymaga odpowiednich działań. Działań przemyślanych i zaplanowanych, ponieważ jeżeli zależy Ci na bardzo dobrych efektach, nie ma miejsca na przypadek.

W zwiększeniu widoczności Twojej strony rolę odgrywa wiele czynników. Być może Twoja strona jest znakomicie opracowana pod kątem graficznym, ale zaniedbano aspekty związane z SEO? Z naszego doświadczenia wynika, że jest to bardzo częste. Tymczasem kompleksowe opracowanie strony, z uwzględnieniem optymalizacji pod SEO jest czymś co później procentuje jeżeli chodzi o pozycjonowanie stron www. Nie każdy o tym wie, ale w pozycjonowaniu strony liczy się również czas ładowania strony. Strony przeładowane grafiką ładują się wolniej. Ważne jest też aby dostosować stronę do urządzeń mobilnych! Jesteś przekonany, że Twoja strona spełnia te kryteria? Pozycjonowanie wymaga nie tylko wiedzy jak to robić, ale i najczęściej sporej ilości czasu ponieważ działania trzeba podejmować na rozmaitych płaszczyznach. W Kuźni e-biznesu podchodzimy do tematu pozycjonowania stron internetowych kompleksowo i z profesjonalizmem.

Każda strona jest inna. Dlatego, aby ustalić co nie gra najpierw przeprowadzimy kompleksowy audyt SEO Twojej strony. Ujawni on co na Twojej witrynie wykonane jest dobrze, a co wymaga natychmiastowej korekty czy innych działań – na jej podstawie ustalimy strategię jak najbardziej dopasowaną do konkretnej strony internetowej. Warto też pamiętać, że pozycjonowanie stron to proces. Efekty nie są widoczne od razu, ale dobrą pozycję swojej strony warto budować kompleksowo, takie działania odwdzięczą się po pewnym czasie.

Chcesz aby Twoja strona wyświetlała się wyżej w wynikach wyszukiwania? Zależy Ci aby Twoja strona zaczęła się wyświetlać na konkretne frazy? Pozycjonowanie stron internetowych to coś z czym mamy do czynienia na co dzień.  Skontaktuj się z nami!

Zapytaj o ofertę

  Będziemy przetwarzać Twój adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie.
  Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Kosmala Kuźnia E-Biznesu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.  Od pondziełaku do piątku 8:00 – 15:00

  ul. Jana Pawła II 19, 36-100 Kolbuszowa

  Email biuro@kuzniaebiznesu.pl