Zamów BEZPŁATNĄ wycenę

Formularz kontaktowy

Będziemy przetwarzać Twój adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Kosmala Kuźnia E-Biznesu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.Masz pytania? Zadzwoń!

Współpraca z nami to:

  • Miesięczny okres wypowiedzenia
  • Działamy od 2008 roku
  • Stawiamy na jakość obsługi, a nie ilość obsługiwanych firm
  • Zespół z wieloletnim doświadczeniem
  • Transparentne warunki współpracy

Pozycjonowanie stron internetowych to proces który warto uwzględnić, jeżeli zależy Ci na tym aby wysoko wyświetlać się w wynikach wyszukiwania. Nie tylko wysoko, ale i na frazy na których Ci zależy. Jest to dla Ciebie cenna możliwość dotarcia do większej ilości odbiorców w tym potencjalnych klientów ( w zależności jakiego typu stronę internetową posiadasz). Skuteczne pozycjonowanie stron www to proces który wymaga odpowiednich działań. Działań przemyślanych i zaplanowanych, ponieważ jeżeli zależy Ci na bardzo dobrych efektach, nie ma miejsca na przypadek.

Pozycjonowanie strony

W zwiększeniu widoczności Twojej strony rolę odgrywa wiele czynników. Być może Twoja strona jest znakomicie opracowana pod kątem graficznym, ale zaniedbano aspekty związane z SEO? Z naszego doświadczenia wynika, że jest to bardzo częste. Tymczasem kompleksowe opracowanie strony, z uwzględnieniem optymalizacji pod SEO jest czymś co później procentuje jeżeli chodzi o pozycjonowanie stron www. Nie każdy o tym wie, ale w pozycjonowaniu strony liczy się również czas ładowania strony. Strony przeładowane grafiką ładują się wolniej. Ważne jest też aby dostosować stronę do urządzeń mobilnych! Jesteś przekonany, że Twoja strona spełnia te kryteria? Pozycjonowanie wymaga nie tylko wiedzy jak to robić, ale i najczęściej sporej ilości czasu ponieważ działania trzeba podejmować na rozmaitych płaszczyznach. W Kuźni e-biznesu podchodzimy do tematu pozycjonowania stron internetowych kompleksowo i z profesjonalizmem.

Optymalizacja i pozycjonowanie stron internetowych

Każda strona jest inna. Dlatego, aby ustalić co nie gra najpierw przeprowadzimy kompleksowy audyt SEO Twojej strony. Ujawni on co na Twojej witrynie wykonane jest dobrze, a co wymaga natychmiastowej korekty czy innych działań – na jej podstawie ustalimy strategię jak najbardziej dopasowaną do konkretnej strony internetowej. Warto też pamiętać, że pozycjonowanie stron to proces. Efekty nie są widoczne od razu, ale dobrą pozycję swojej strony warto budować kompleksowo, takie działania odwdzięczą się po pewnym czasie.

Chcesz aby Twoja strona wyświetlała się wyżej w wynikach wyszukiwania? Zależy Ci aby Twoja strona zaczęła się wyświetlać na konkretne frazy? Pozycjonowanie stron internetowych to coś z czym mamy do czynienia na co dzień.  Skontaktuj się z nami!