Pozycjonowanie Tarnobrzeg

Pozycjonowanie stron i sklepów Tarnobrzeg

Pakiet podstawowy

Dla małego lokalnego biznesu

od399netto/miesięcznie
 • Wstępna optymalizacja strony
 • Link building
 • Pozycjonowanie do 5 fraz

Pakiet rozszerzony

Dla ambitnych firm

od699netto/miesięcznie
 • Podstawowy audytu strony
 • Optymalizacja strony internetowej
 • Tworzenie dedykowanych treści na stronę
 • Link building
 • Pozycjonowanie do 10 fraz

Pakiet dedykowany

Rozwiązanie dla dużych stron i sklepów internetowych

od1499netto/miesięcznie
 • Indywidualna strategia SEO
 • Pełen audyt strony lub sklepu internetowego
 • Optymalizacja strony www
 • Tworzenie dedykowanych treści na stronę
 • Prowadzenie bloga firmowego
 • Monitoring strony
 • Indywidualna ilość fraz

Kilka słów o mnie

Posiada ponad 13 letnie doświadczenie w branży internetowej, oraz ponad 20 letnie w programowaniu.
Czarodziej od e-handlu: SEO, Analityka, Strategie, Koordynacja zespołu.
Nie znam zwrotu 'nie da się'

Paweł Kosmala

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych Tarnobrzeg

Jesteś właścicielem sklepu internetowego lub firmowej strony internetowej, który nie przynosi oczekiwanych zysków? Zgłoś się do mnie! Wykonam kompleksowe pozycjonowanie stron internetowych Tarnobrzeg, dzięki czemu Twój sklep pojawi się wyżej w lokalnych wynikach wyszukiwania. Oprócz tego zbudujesz rozpoznawalność marki oraz zdobędziesz zaufanie klientów.

Wykonuję audyty SEO, dzięki czemu możliwe jest pozycjonowanie. Jeśli chciałbyś rozwinąć swoją firmę w Tarnobrzegu i dotrzeć do większej liczby lokalnych klientów – zapraszam do współpracy. Działania SEO sprawia, że Twój sklep internetowy Tarnobrzeg pojawi się wyżej w pozycji frazy w wyszukiwarce, zwiększy się konwersja na stronie, a co za tym idzie – zysk! Zadzwoń i zapytaj o szczegóły oferty!

Optymalizacja i pozycjonowanie stron Tarnobrzeg

Prowadzisz firmę w Tarnobrzegu i chciałbyś trafić do większej liczby lokalnych klientów? Odpowiednia usługa SEO oraz pozycjonowanie stron Tarnobrzeg sprawi, że dotrzesz do klientów w Twojej okolicy, zbudujesz zaufanie, osiągnięcia wyższych pozycji oraz rozpoznawalność marki. Kompleksowe działania poprzedzone są audytem SEO mającym na celu wykrycie błędów na stronie. Jeśli chcesz rozwinąć swoją firmę skontaktuj się ze mną! 

Pozycjonowanie stron internetowych Tarnobrzeg

Pozycjonowanie stron Tarnobrzeg jest procesem złożonym, jednak kompleksowe działania mają na celu zwiększyć pozycję w Google. Zajmę się Twoim sklepem lub stroną internetową i rozwinę Twoją firmę w Tarnobrzegu przede wszystkim na rynek lokalny i nie tylko.

Pozycjonowanie lokalne – Twoja szansa na sukces

Strona która ma się wyświetlać wysoko w wynikach wyszukiwania lokalnego musi zostać odpowiednio zoptymalizowana. Składają się na to unikalne treści, dobrze przemyślana struktura strony, poprawna nawigacja, linkowanie jak i wiele innych czynników. Pozycjonowanie lokalne to specyficzna forma promocji firmy, która jednak potrafi dać wspaniałe efekty jeżeli odpowiednio podejdzie się do tego tematu. Wymaga zaangażowania i zsynchronizowanych działań na różnych płaszczyznach, niemniej warto podjąć wysiłek ponieważ gra jest warta świeczki.

Dlaczego warto skorzystać z lokalnego pozycjonowania stron internetowych ? Za pomocą lokalnego pozycjonowania w łatwy sposób dotrzesz do klientów mieszkających w Twojej okolicy. Tutaj nie musisz martwić się o konkurencję z całej Polski – w łatwy sposób Twoja firma wskoczy na wyższe pozycje w lokalnych w SERPach. Twoja firma ma szansę pojawić się w 3 najwyżej wyświetlanych wynikach z map Google – w łatwy sposób dotrzesz do klientów znajdujących się w okolicy, którzy rzeczywiście są zainteresowani skorzystaniem z oferowanych przez Ciebie usług. Ponad połowa lokalnych wyszukiwań kończy się na zakupach offline w sklepie stacjonarnym, a większość potencjalnych klientów sprawdza lokalizację firmy przed dokonaniem zakupów.

Jakie czynniki składają się na pozycjonowanie sklepów internetowych w Tarnobrzegu

Do najważniejszych działań jakie mają wpływ na pozycjonowanie stron i innych miast przede wszystkim należy:

 • Odpowiedni dobór fraz kluczowych – poprzez analizę popularności wśród wyników , daną branżę i ofertę firmy dokonywany jest dobór fraz, który ma znaczący wpływ na pozycję i strategii pozycjonowania strony w rezultatach wyszukiwania.
 • Optymalizacja strony – to przede wszystkim linkowanie, odpowiednia budowa strony, unikalne, sformatowane, dobrej jakości treści na stronie. Skuteczna działania seo pozwoli zwiększyć widoczność strony,  w wyniku prac wzrośnie ruch, a co za tym idzie – poprawę konwersji, i skuteczne wzrosty sprzedaży i zysku w branży.
 • Wzmacnianie i szybkość strony – szybkość ładowania strony ma szczególne znaczenie, ponieważ, kiedy klient zbyt długo czeka na załadowanie danej podstrony, to szybciej z niej zrezygnuje i przejdzie do konkurencji.
 • Audyt SEO – audyt stron Tarnobrzeg i innych miast pozwala na prześwietlenie strony w celu znalezienia słabych punktów na stronie, które mogą negatywnie wpływać na pozycje w Google, a co za tym idzie – na mniejszy ruch na stronie.
 • SEO copywriting – to nic innego jak stworzenie unikalnych, dobrej jakości treści, które będą zawierać odpowiednią ilość słów kluczowych, co pozytywnie wpłynie na pozycjonowaną stronę internetową .