Pozycjonowanie Tarnów

Co nas wyróżnia

 • Miesięczny okres wypowiedzenia
 • Stawiamy na jakość obsługi, a nie ilość firm
 • Działamy od 2008 roku
 • Transparentne warunki współpracy
 • Zespół z wieloletnim doświadczeniem

Cennik pozycjonowanie Tarnów

Pakiet podstawowy

Dla małego lokalnego biznesu

od699netto/miesięcznie
 • Wstępna optymalizacja strony
 • Link building
 • Pozycjonowanie do 5 fraz

Pakiet optymlany

Dla ambitnych firm

od1599netto/miesięcznie
 • Podstawowy audytu strony
  Optymalizacja strony internetowej
 • Tworzenie dedykowanych treści na stronę
 • Link building
 • Pozycjonowanie do 10 fraz

Pakiet dedykowany

Rozwiązanie dla dużych stron i sklepów internetowych

od2999netto/miesięcznie
 • Indywidualna strategia SEO
 • Pełen audyt strony lub sklepu internetowego
 • Optymalizacja strony www
 • Tworzenie dedykowanych treści na stronę
 • Prowadzenie bloga firmowego
 • Monitoring strony
 • Indywidualna ilość fraz

Podane ceny są kwotami minimalnymi. Końcowa oferta cenowa dobiera jest indywidualnie do klienta w zależności od jego potrzeba i działań konkurencji.  

Pozycjonowanie stron

Co mnie wyróżnia

Przede wszystkim indywidualnie podchodzę do każdego klienta. W zależności od branży często konieczne jest wdrożenie zupełnie różnych rozwiązań i właśnie w ten sposób je dopasowuję.

Zawsze staram się wysłuchać i zaproponować najkorzystniejsze rozwiązania wpływające na rozwój firmy mojego klienta. 

Zależy mi również na odpowiednich relacjach z klientami, dzięki czemu współpraca dla obu stron jest o wiele przyjemniejsza. 

Nie osiadam na laurach, a stale szkole, by poszerzać własne horyzonty. Biorę czynny udział w konferencjach, a także sam je organizuję – Kolbuszowa 2.0 i MeetUp Biznes Hub.

Transparentne warunki współpracy

Oferuję jasne i przejrzyste warunki współpracy korzystne dla obu stron. U mnie nie musisz obawiać się o niejasne zapiski zamieszczone małym druczkiem na dole umowy. Możesz mi zaufać!

Miesięczny okres wypowiedzenia

Zależy mi na klientach zainteresowanych, a nie zmuszonych do współpracy. W porównaniu do podobnych firm oferuję miesięczny okres wypowiedzenia umowy.

Wieloletnie doświadczenie

Posiadam wieloletnie doświadczenie, a mimo to stale szkolę się i chętnie poszerzam wiedzę w zakresie digital marketingu. Pozwala mi to skutecznie wdrażać zaplanowane strategie.

Stawiam na jakość obsługi, a nie ilość obsługiwanych firm

Dla mnie liczy się jakość – nie ilość, dlatego często zamiast wielu mniejszych, wybieram kilka dużych projektów, gdzie skutecznie pracuje nad sukcesem firm moich klientów.

Działam od 2008 roku

Swoje działania w sieci prowadzę już od 12 lat, dzięki czemu mam szersze spojrzenie na stale postępujące zmiany w algorytmach, mogę wykorzystywać posiadaną już wiedzę i dążyć do zwiększania zysków moich klientów.

Czym jest pozycjonowanie w Tarnowie?

Pozycjonowanie to zbiór wielu działań w zakresie marketingu internetowego, które mają na celu zwiększenie widoczności strony internetowej w organicznych wynikach po wpisaniu danego słowa kluczowego w wyszukiwarce. Poprzez skuteczne pozycjonowanie stron www Tarnów i innych miast zyskujesz możliwość dotarcia do większej liczby odbiorców, którzy wchodzą na Twoją witrynę poprzez większa liczbę fraz na wyższych pozycjach, co pozytywnie wpływa na wzrost zainteresowania daną usługą lub produktem Twoja oferta będzie docierać do większej ilości klientów, a Ty będziesz zadowolony z efektów pozycjonowania strony. Daje to wiele pozytywnych efektów, takich jak dotarcie do większej ilości klientów, którzy generują ruch na stronie, zyskasz wzrost sprzedaży. Poprzez skuteczne pozycjonowanie buduje popularność marki – to najskuteczniejsza reklama firmy na zwiększenie widoczności w Internecie. Marketing internetowy składa się z wielu kompleksowych działań pozycjonowania stron internetowych. 

W dzisiejszych czasach Internet ma ogromne znaczenie nie tylko pod względem naukowym, ale przede wszystkim daje możliwość rozwoju firm i stron internetowych. Obecnie, kiedy klient zainteresowany jest daną usługą lub produktem, nie wychodzi z domu, aby tej rzeczy poszukać w sklepach stacjonarnych, lecz wpisuje daną frazę w wyszukiwarkę i w ten sposób przegląda oferty i strony internetowe z interesującym go produktem. Właśnie wyświetlanie się w wynikach wyszukiwania  na daną frazę to jeden z procesów jakim jest np. optymalizacja strona czy ogólne pozycjonowanie. Firmy mają bardzo dużą konkurencję i walczą między sobą, aby w jak najlepszy sposób dotrzeć do jak największej liczby nowych klientów z całej Polski. Tylko co należy zrobić, aby znaleźć się w wynikach wyszukiwania? Właśnie na ten i wiele innych czynników z zakresu marketingu internetowego składają się kompleksowe działania jak pozycjonowania stron.

Pozycjonowanie stron internetowych Tarnów – usługi z zakresu marketingu internetowego dla lokalnych firm

Pozycjonowanie lokalne to idealne rozwiązanie dla nowo rozwijających się lokalnych przedsiębiorstw, ponieważ ten proces pozwoli zwiększyć widoczność i dotrzeć do potencjalnych partnerów znajdujących się w okolicy Tarnowa. Marketing internetowy Agencja SEO Tarnów pozwala dotrzeć do klientów na rynku lokalnym poprzez wysoką pozycję w lokalnych wynikach. Będąc właścicielem gabinetu stomatologicznego, salonu fryzjerskiego czy kawiarni pomyśl o pozycjonowaniu lokalnym swojej działalności, to pozwoli potencjalnym klientom w łatwiejszy sposób dotrzeć do Twojego zakładu. Wystarczy, że klient wpisze w wyszukiwarce szukaną frazę nawet bez nazwy miasta, a Twoja firma pojawi się w wynikach! Dzięki temu klient otrzyma znaczące informacje jak wskazówki dojazdu, godziny otwarcia czy opinie innych klientów na temat danej usługi.

Audyty SEO i pozycjonowanie stron Tarnów

Pozycjonowanie stron jest procesem złożonym, jednak przed rozpoczęciem kompleksowych działań konieczne jest wykonanie audytu SEO, mającego na celu rozpoznanie problemów na Twojej stronie. Prześwietlę Twoją stronę www od podstaw oraz wykonam szereg działań, dzięki czemu strona zacznie piąć się wyżej w lokalnych wynikach wyszukiwania.

Optymalizacja i pozycjonowanie stron Tarnów

Prowadzisz firmę w Tarnowie i chciałbyś trafić do większej liczby lokalnych klientów? Odpowiednia optymalizacja SEO oraz pozycjonowanie stron Tarnów sprawi, że dotrzesz do klientów w Twojej okolicy, zbudujesz zaufanie oraz rozpoznawalność marki. Kompleksowe działania poprzedzone są audytem SEO mającym na celu wykrycie błędów na stronie. Jeśli chcesz rozwinąć swoją firmę skontaktuj się z nami! Oferta na pozycjonowanie strony będzie dla Ciebie interesująca by Twoja strona internetowa uzyskał widoczność na większą liczbę fraz.