Transkrypcja podcastów

Czym jest transkrypcja podcastów? Jest to odsłuch i spisanie nagrania audio lub video, inaczej mówiąc: zamiana mowy na tekst.  Oferujemy profesjonalną transkrypcję podcastów. Każda transkrypcja zostanie sprawdzona pod względem stylistycznym, interpunkcyjnym oraz pod względem składni. Dlaczego warto aby Twój podcast zamieścić również w wersji pisemnej?

Zamów BEZPŁATNĄ wycenę

Formularz kontaktowy

Będziemy przetwarzać Twój adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Kosmala Kuźnia E-Biznesu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.Masz pytania? Zadzwoń!

Współpraca z nami to:

  • Miesięczny okres wypowiedzenia
  • Działamy od 2008 roku
  • Stawiamy na jakość obsługi, a nie ilość obsługiwanych firm
  • Zespół z wieloletnim doświadczeniem
  • Transparentne warunki współpracy

Co daje transkrypcja podcastów?​

Słowa mają ogromną moc. Dobry podcast ma potencjał aby dotrzeć do ogromnej liczby użytkowników. Szkopuł jest jeden – same nagrania nie pozycjonują się. Indeksowanie nie dotyczy nagrań audio i video. Dołączenie do podcastu profesjonalnie przygotowanej transkrypcji sprawi, że treść podcastu będzie indeksowana, czyli zacznie pojawiać się w wyszukiwarce.

Ponadto podcast z transkrypcją to szansa dotarcia do osób które preferują czytanie niż słuchanie, lub po prostu nie mają czasu lub możliwości na odsłuchanie podcastu. Dzięki transkrypcji zainteresowani mają szansę szybko zlokalizować interesujący ich fragment.

Transkrypcja podcastów to wbrew pozorom czasochłonne zajęcie, ponadto wymaga odpowiednich warunków. Przede wszystkim ciszy. Jeżeli nie doskwierają Ci nadwyżki czasu i wolisz skupić się na pracy bądź tworzeniu kolejnego wartościowego podcastu możesz zlecić transkrypcję podcastu nam. Zapewniamy nie tylko dokładny zapis, ale i formatowanie, oraz optymalizację przepisanego tekstu.