Transkrypcja podcastów

Czym jest transkrypcja? Jest to odsłuch i spisanie nagrania audio lub video, inaczej mówiąc: zamiana mowy na tekst.  Oferujemy profesjonalną transkrypcję podcastów. Każda transkrypcja zostanie sprawdzona pod względem stylistycznym, interpunkcyjnym oraz pod względem składni.

Co daje transkrypcja podcastów?

Słowa mają ogromną moc. Dobry podcast ma potencjał aby dotrzeć do ogromnej liczby użytkowników. Szkopuł jest jeden – same nagrania nie pozycjonują się. Indeksowanie nie dotyczy nagrań audio i video. Dołączenie do podcastu profesjonalnie przygotowanej transkrypcji sprawi, że treść podcastu będzie indeksowana, czyli zacznie pojawiać się w wyszukiwarce.

Ponadto podcast z transkrypcją to szansa dotarcia do osób które preferują czytanie niż słuchanie, lub po prostu nie mają czasu lub możliwości na odsłuchanie podcastu. Dzięki transkrypcji zainteresowani mają szansę szybko zlokalizować interesujący ich fragment.

Transkrypcja podcastów bywa czasochłonna i wymaga odpowiednich warunków, przede wszystkim ciszy. Dlatego jesteśmy odpowiedzią na takie zapotrzebowanie.

Chciałbyś zlecić transkrypcję swojego podcastu? Skontaktuj się z nami.