Wizytówki Google Moja Firma mają ogromne znaczenie, które wciąż wzrasta. Dzięki wizytówkom, sprawiasz, że Twoja firma staje się widoczna. Budujesz swoją tożsamość i wiarygodność. Ponadto klienci będą wiedzieć jak do Ciebie trafić. Zasadniczo, odpowiednio uzupełniona Wizytówka to również efektywny sposób na uzupełnienie działań pozycjonowania lokalne strony internetowej, jeżeli chodzi o wyniki organiczne. Umiejętne prowadzenie wizytówki Google Moja Firma szansę zwiększyć widoczność Twojej firmy w okolicy.

Zalety posiadania wizytówki w Google Moja Firma:

  • budowanie zaufania i długotrwałych relacji z potencjalnymi klientami
  • możliwość dodawania wpisów i zdjęć dla lepszego zarysowania walorów swojej oferty
  • ogromna wygoda dla potencjalnego klienta – niemal za jednym dotknięciem sprawdzą Twoją ofertę, godziny otwarcia firmy oraz mapę dojazdu
  • klienci mogą wystawiać opinie. Ponadto możesz wchodzić z nimi w interakcje
  • aplikację Google Moja Firma można ściągnąć na urządzenia mobilne i korzystać z niej w każdym miejscu i chwili
  • dzięki wizytówce w Mapach Google nawet przypadkowi użytkownicy, będący w okolicy będą mogli zapoznać się z usługą Twojej firmy
  • otrzymasz dostęp do statystyk, dzięki czemu dowiesz się jak użytkownicy wyszukują firmę i skąd pochodzą.

Założenie wizytówki Google Moja Firma jest darmowe i każdy może założyć ją sam, aczkolwiek samo założenie to nie wszystko. Kluczem do sukcesu jest regularne prowadzenie wizytówki Google.Warto zwrócić uwagę, że żeby wizytówka dobrze się pozycjonowała należy ją regularnie prowadzić. m.in dodawać wpisy i/lub filmiki. Aktualne wizytówki budzą nie tylko zaufanie klientów, ale i są punktowane przez Google lepszą pozycją.

Nie masz czasu na prowadzenie takiej wizytówki lub wydaje Ci się to zbyt skomplikowane? Wolisz zlecić to firmie zewnętrznej która zajmie się tym fachowo, zapewniając jak najlepsze wyniki? Możesz oddelegować to Nam.

W ofercie Kuźni E-biznesu znajduje się prowadzenie Wizytówek Google Moja Firma, ponieważ znamy się na tym, wiemy co jest istotne, a czego należy unikać.

Opłaty pobieramy od wykonanych na wizytówce działań. 

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!