Tworzy teksty SEO dla Twojego biznesu

Jak zawojować wyszukiwarkę? SEO Copywriting może być jedną z odpowiedzi na to pytanie. Warto pamiętać, że jest istotnym elementem zaistnienia w wynikach wyszukiwania.

Copywriting SEO to tworzenie unikalnych treści które nie tylko zainteresują użytkownika ale i staną się dogodnym polem dla działalności botów indeksujących. To dzięki temu, Twoja strona na dane zapytanie będzie pojawiać się w wynikach wyszukiwarki.

Co to jest copywriting SEO?

W SEO copywritingu podstawową trudnością jest, że w pisaniu należy osiągnąć równowagę idealną. Zasadniczo tekst powinien kierować się jednocześnie do użytkowników z krwi i kości jak i dla robotów.  Wymaga to nie tylko lekkiego pióra i umiejętności literackich, ale też zdolności analitycznych. Słaby tekst wypełniony ponad miarę słowami kluczowymi, nie tylko odstraszy odbiorców od strony. Ponadto nie zostanie on dobrze odebrany przez algorytm indeksujący. Co więcej, obecnie za taką praktykę można dostać karę od Google’a, np. strona nie będzie się wyświetlać na frazy na których najbardziej wam zależy.

Copywriter SEO - dlaczego my

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zanim weźmiemy się do dzieła przygotowujemy solidne podstawy. Mianowicie opracowujemy bazę słów i fraz kluczowych najbardziej odpowiednich do konkretnego zlecenia. Następnie wartościowy, stworzony z myślą o Czytelniku tekst zostanie naturalnie nasycony cennymi frazami kluczowymi. Zoptymalizowana pod kątem SEO treść zostanie odpowiednio sformatujemy i wyposażymy w lead oraz nagłówki i śródtytuły.  Wiemy jak teksty czytają ludzie i jak widzą je boty. Dlatego stosujemy tę wiedzę w praktyce, dzięki czemu stworzymy dla Ciebie skuteczne teksty SEO.

Będziemy przetwarzać Twój adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Kosmala Kuźnia E-Biznesu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.Dane firmy

Paweł Kosmala Kuźnia e-biznesu
ul. Jana Pawła II 19
36-100 Kolbuszowa
NIP: 814-157-44-63

W social media