Tworzy teksty SEO dla Twojego biznesu

Jak zawojować wyszukiwarkę? SEO Copywriting może być jedną z odpowiedzi na to pytanie. Jest istotnym elementem zaistnienia w wynikach wyszukiwania.

Copywriting SEO to tworzenie unikalnych treści które nie tylko zainteresują użytkownika ale i staną się dogodnym polem dla działalności botów indeksujących. To dzięki temu, Twoja strona na dane zapytanie będzie pojawiać się w wynikach wyszukiwarki.

Co to jest copywriting SEO?

W SEO copywritingu podstawową trudnością jest, że w pisaniu należy osiągnąć równowagę idealną: tekst ma być tworzony jednocześnie dla użytkowników z krwi i kości jak i dla robotów.  Słaby tekst wypełniony ponad miarę słowami kluczowymi, nie tylko odstraszy odbiorców od strony, ale i nie zostanie dobrze odebrany przez algorytm indeksujący. Obecnie za taką praktykę można dostać karę od Googla, np. strona nie będzie się wyświetlać na frazy na których najbardziej wam zależy.

Copywriter SEO - dlaczego my

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Opracowujemy bazę słów i fraz kluczowych najbardziej odpowiednich do konkretnego zlecenia. Następnie wartościowy, stworzony z myślą o Czytelniku tekst zostanie naturalnie nasycony cennymi frazami kluczowymi. Zoptymalizowany pod kątem SEO tekst zostanie odpowiednio sformatowany i wyposażony w nagłówki. Wiemy jak teksty czytają ludzie i jak widzą je boty – stosujemy tę wiedzę w praktyce, dzięki czemu stworzymy dla Ciebie skuteczne teksty SEO.

Zapytaj o ofertę dla Ciebie