Sklep internetowy

Obecnie coraz więcej firm przenosi swoje działania do Internetu, a to wszystko w celu spełniania potrzeb i preferencji klientów. Badania dowodzą, że ponad 80% osób preferuje zakupy internetowe, a to buduje ogromny potencjał rozwoju firmy w Internecie. Ty także zastanawiasz się nad założeniem sklepu internetowego? Jest to proces złożony wymagający wiedzy oraz doświadczenia w tym zakresie. Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci naszą ofertę tworzenia sklepów internetowych.

Sklep internetowy, a usługi agencji marketingu internetowego

Zastanawiasz się, jaki jest koszt stworzenia wysokiej jakości sklepu internetowego, który będzie wyróżniał się na tle konkurencji i dotrze do sporego grona potencjalnych klientów? Wypełnij brief dostępny na naszej stronie www, a my na jego podstawie wykonamy analizę i przygotujemy wstępną ofertę dopasowaną indywidualnie do Twoich potrzeb. Nie czekaj – dowiedz się więcej!

Sklepy internetowe Lublin, a szczegółowa strategia

Sklep internetowy to doskonałe źródło sprzedaży produktów, jednak żeby przynosiło oczekiwane zyski wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Ogromna liczba konkurencji sprawia, że trudniej jest trafić z ofertą do potencjalnych klientów. Jednak nie jest to nie możliwe – należy tylko zadbać o każdy, nawet najmniejszy szczegół. W Kuźni e-biznesu zanim przystąpimy do wyceny wykonujemy szczegółową analizę konkurencji i określamy sposób, który pozwoli wyróżnić Twój sklep na tle innych.

Sklepy internetowe Lublin – silnik

Wybór optymalnego oprogramowania to jeden z podstawowych czynników mających wpływ na prawidłowo działający e-sklep. Nasza agencja zaproponuje Ci silnik sklepu dopasowany do Twoich potrzeb. Na pierwszym miejscu stawiamy zarówno zadowolenie klienta, jak i efekty. Platforma dedykowana wprost dla Ciebie, hosting, certyfikaty SSL i inne aspekty nam nie straszne! Masz pytania? Chętnie przedstawimy Ci szczegóły oferty.

Domena sklepu internetowego Lublin i nazwa

Tworzenie sklepów internetowych od podstaw wymaga nie tylko czasu, ale przede wszystkim doświadczenia i sporej wiedzy w zakresie całego digital marketingu. Zastanawiasz się, jaką nazwę sklepu wybrać? Najlepiej, gdy będzie taka sama jak nazwa firmy, dzięki czemu klient w prostszy sposób Cię odnajdzie w gąszczu wielu innych z podobną ofertą. Zajmiemy się domeną, grafiką (współpracujemy z grafikiem), aspektami prawnymi (regulamin sklepu, polityka prywatności), a także masą innych czynników mających wpływ na prawidłowe funkcjonowanie Twojego sklepu internetowego.

Sklep internetowy przyjazny dla odbiorców

Możesz kierować do klienta najwyższej jakości produkty dostępne w wielu wariantach i w atrakcyjnej cenie, ale gdy sklep nie będzie łatwy w obsłudze i przejrzysty klienci szybko zrezygnują wybierając konkurencję. Wysoki współczynnik odrzuceń ma także wpływ na dalsze działania związane z pozycjonowaniem pod kątem SEO. Jeśli więc zależy Ci, aby Twój e-sklep przynosił efekty skontaktuj się z nami!

Zoptymalizowane pod seo treści w sklepie internetowym

Tak jak strony internetowe nie będą wyświetlać się w Google, gdy nie będą zoptymalizowane tak samo najwyższej jakości e-commerce nie będzie docierał do potencjalnych klientów. Nasza agencja oferuje nie tylko stworzenie, ale i optymalizację witryny pod kątem seo. Drzewo kategorii, treści z zastosowaniem słów kluczowych, odpowiednie formatowanie, opisy kategorii i produktów czy prowadzenie bloga. Te i wiele innych czynników zarządzania treścią mają wpływ na widoczność Twojego sklepu www na pierwszych pozycjach Google. Chcesz rozwinąć swój sklep? Sprawdź usługi, jakie oferuje agencja interaktywna Kuźnia e-biznesu.

Sklepy internetowe a metody płatności

Sprzedaż internetowa w ostatnich latach, a nawet miesiącach wzrosła maksymalnie. Ogromna ilość kupowanych produktów motywuje kolejne firmy do przenoszenia swoich działań do sieci. Warto więc zadbać o integrację z internetowym systemem płatności, dzięki czemu klienci będą w prosty i przyjemny sposób korzystać z Twojego sklepu. Masz pytania? Nasza agencja chętnie Ci pomoże!

Wsparcie techniczne stron internetowych i sklepów internetowych Lublin

Nasze wieloletnie doświadczenie, dostęp do wielu danych i stale poszerzana wiedza pozwalają na szybką analizę problemów pojawiających się w Twojej witrynie. Nie zawsze wszystko idzie po myśli, a błędy zdarzają się nawet najlepszym, dlatego jeśli wystąpi jakiś problem chętnie go rozwiążemy! Również podczas pierwszych dni obsługi sklepu www możesz mieć problemy ze znalezieniem niektórych funkcji – możesz liczyć na nasze wsparcie!

Sklep i strona internetowa wyposażona w dodatkowe funkcje

W prowadzeniu sklepu online czy strony www ważne są dodatkowe funkcje jak integracja np. z Allegro, Facebookiem czy możliwość wpisania kodu rabatowego podczas zamówienia. Podczas tworzenia Twojej witryny zadbamy również o te funkcje! To sprawi, że Twój sklep nie tylko będzie na pierwszych pozycjach w Google, ale przede wszystkim będzie przyjazny dla odbiorców. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami poprzez zakładkę kontakt!

Sklep internetowy Lublin

Każda strona internetowa oraz sklep www wymagają odpowiedniego podejścia – certyfikaty SSL, regulamin i polityka prywatności, drzewo kategorii, opisy kategorii i produktów, prawidłowa integracja koszyka i wiele, wiele więcej. W sieci jest masa stron internetowych bądź sklepów, ale tylko nieliczne przynoszą zyski. Chcesz, aby i Twój sklep docierał do szerokiego grona potencjalnych klientów? Wypełnij formularz kontaktowy, a my odezwiemy się do Ciebie!