SEO jest wymagające, ale dzięki odpowiedniemu podejściu jest bardzo skuteczne.Dzięki niemu możesz zadbać o jak najwyższą pozycję Twojej strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google na dane frazy kluczowe. Optymalizowanie i pozycjonowanie strony internetowych  wymaga sporej dawki wiedzy, rozumienia tego jakimi mechanizmami kierują się boty indeksujące. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że ogrom tej wiedzy może przytłaczać dlatego postanowiliśmy stworzyć szkolenie SEO dla początkujących. Zagadnienia związane z optymalizacją i pozycjonowaniem poukładaliśmy tak, aby było to najbardziej przyswajalne dla uczestników. 

Kurs SEO dla początkujących - dla kogo?

szkolenie seo od podstaw

Nasze szkolenie SEO dla początkujących opracowaliśmy z myślą o osobach pracujących w branżach e-commerce, oraz marketingu online jak i dla tych którzy chcą samodzielnie zadbać o skuteczne SEO swojej strony internetowej. Zamierzasz się przebranżowić i zacząć zajmować się SEO? To szkolenie również jest dla Ciebie.  Nasz kurs SEO skupia się na tym aby wyrobić gruntowne podstawy które będą urodzajnym podłożem dla dalszego rozwoju. 

SEO dla początkujących - Warsztaty z optymalizacji stron internetowych

Warto podkreślić, że szkolenie SEO jakie zaserwuje Wam Kuźnia e-biznesu to nie tylko teoria. Owszem, teoria jest ważna, ale ma znaczenie wtedy, gdy jest wprowadzona w życie i przećwiczona. Gwarantujemy, że na szkoleniu SEO od podstaw nie ma nudy! Nasz  kurs SEO ma formę warsztatową.  Angażujemy każdego uczestnika, rozważamy zagadnienia SEO na konkretnym przykładzie i mobilizujemy uczestników do aktywności.  Prowokujemy do dyskusji i burzy mózgów.  Na szkolenie zabierz ze sobą laptopa, ponieważ zaznajomisz się z najczęściej używanymi narzędziami i dowiesz się jak ich używać. Organizowane przez Kuźnię e-biznesu szkolenie SEO to przeplatanka teorii i praktyki. Szkolenie SEO zostanie zwieńczone dyplomem. 

Kurs SEO od podstaw - Kuźnia e-biznesu Kolbuszowa

Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania. Nie jesteś czegoś pewien? Nie bój się zapytać. Wiemy, jak dynamicznie rozwija się branża SEO, sami nieustannie się szkolimy aby podnosić poziom wiedzy i  być na czasie. Chcemy tę wiedzę przekazywać dalej i to w najlepszej możliwej formie. Jesteś zainteresowany szkoleniem? Skontaktuj się z nami! 

Zapytaj o ofertę dla Ciebie​