Założenie sklepu internetowego to nie wszystko. Jego prowadzenie oraz sprawienie aby był widoczny w natłoku wyników wyszukiwarki to nie lada wyzwanie. Należy pamiętać, że dopiero zaczyna się natłok działań. Warto pamiętać, że konkurencja nie śpi,konkurencja działa. Działaj więc i Ty. Skuteczna optymalizacja sklepu internetowego sprawi, że Twój sklep będzie widoczny w wyszukiwarce, a to przełoży się na wartościowy ruch na Twoim sklepie – ruch, który przyniesie zysk. Obsługa sklepów internetowych to bardzo ważna część naszej oferty. Co więcej, zapewnimy zarówno wsparcie od strony technicznej jak i zajmiemy się skutecznym marketingiem. Tak więc zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kuźni e-Biznesu

Zamów BEZPŁATNĄ wycenę

Formularz kontaktowy

Będziemy przetwarzać Twój adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Kosmala Kuźnia E-Biznesu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.Masz pytania? Zadzwoń!

Współpraca z nami to:

  • Miesięczny okres wypowiedzenia
  • Działamy od 2008 roku
  • Stawiamy na jakość obsługi, a nie ilość obsługiwanych firm
  • Zespół z wieloletnim doświadczeniem
  • Transparentne warunki współpracy

Optymalizacja sklepu internetowego - wsparcie

Optymalizacja sklepu internetowego nie kończy się na stronie głównej. Kluczowe są wszystkie elementy złożonej układanki jaką stanowi sklep internetowy. Począwszy od kodu strony, następnie przez kategorie,  po karty produktów i opisy.  Do tego branża e-commerce rozwija się w niesamowitym tempie, cały czas się w niej coś zmienia. Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia w zakresie prowadzenia e-sklepu? Skontaktuj się z Kuźnią e-biznesu! Przeanalizujemy Twój sklep i wypracujemy drogę na wyższe pozycje w wynikach wyszukiwarki. Co więcej, jeżeli chodzi o obsługę sklepów internetowych oferujemy także wsparcie techniczne, jak również prace w panelach administracyjnych.

Kuźnia e-biznesu, wsparcie i obsługa e-sklepów

Pewnie zgodzicie się z nami, że czas w biznesie jest cenny. Jak mówi znane przysłowie, czas to pieniądz. Zamiast błądzić w labiryncie e-commerce, opiekę nad sklepem internetowym możesz przekazać go w ręce profesjonalistów. Kuźnia e-biznesu dysponuje bogatym wachlarzem doświadczeń jeżeli chodzi o obsługę sklepów internetowych. Oferujemy:

  • wsparcie techniczne
  • bieżące prace w panelu administracyjnym
  • wsparcie contentowe
  • wsparcie marketingowe sklepów internetowych
  • bieżące monitorowanie pozycji sklepu i konwersji

Wyróżnia nas profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Ponadto stale się dokształcamy aby być na bieżąco z dynamicznie zmieniającą się branżą e-commerce, 

Potrzebujesz wsparcia dla swojego sklepu internetowego? Skontaktuj się z Kuźnią E-biznesu! Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.