Pisanie tekstów - SEO Copywriting

Zapewne nieraz słyszeliście, że content is king. Mowa tu między innymi o słowie pisanym czyli o treściach jakie są zamieszczane na witrynach, portalach czy blogach. Pisanie tekstów nie każdemu idzie jak z płatka- ludzie są różni, świat jest niesłychanie rozbudowany – nie można mieć wszystkiego.  W Kuźni Copywritingu specjalizujemy się w pisaniu tekstów na zlecenie, ale tekstów nie byle jakich. Postanowiliśmy połączyć pasję do pisania wraz z bogatym doświadczeniem w branży pozycjonowania stron internetowych. SEO copywriting to nasz konik, dlatego też zdecydowana większość usług jakie oferujemy to pisanie tekstów na zlecenie. Tekstów zoptymalizowanych pod SEO. 

Napiszemy SEO teksty na zlecenie

Na Twoje zlecenie wyczarujemy tekst który nie tylko będzie się miło czytać i będzie przemawiać do czytelników, ale i dzięki przemyślanej konstrukcji i zastosowanym frazom kluczowym będzie generował więcej wyświetleń i ruch na stronie. Do typowania tematów i najlepszych fraz kluczowych jakich należy użyć w danym tekście używamy wiodących narzędzi, jak i ciągle testujemy nowe. Wszystko po to, aby dzięki naszej pracy zapewnić Wam teksty SEO najlepszej jakości. 

Zamów napisanie tekstu na stronę

Jeżeli teksty SEO dotychczas kojarzyły Ci się ze sztucznie generowanym contentem w którym aż roi się od jednostajnych powtórzeń frazy kluczowej, to zmienimy Twoje spojrzenie na ten temat. Piszemy zarówno dla ludzi, jak dla algorytmów. Nasze teksty są poprawne stylistycznie i naturalnie nasycone frazami kluczowymi – przesada nie posłuży widoczności Twojej strony internetowej. 

Pisanie na stronę na zamówienie - jak zamawiać?

 Dbamy aby opisy spod naszych piór były w pełni profesjonalne, dlatego podejmujemy się tylko zleceń z tematyki, w których nasi copywriterzy wykazują się odpowiednią znajomością tematu. 

Po wysłaniu do nas zamówienia, wraz z wytycznymi dokonamy oceny, czy należycie sprawdzimy się w tym temacie. Jeżeli tak, otrzymasz mail o potwierdzeniu przyjęciu zamówienia, a my przystąpimy do realizacji. Jeżeli tematyka zamówienia jest nam obca, otrzymasz informacje o anulowaniu zamówienia.

Zapewnij swojej stronie internetowej content najwyższej jakości – skontaktuj się z Kuźnią copywritingu już dziś!

Zapytaj o ofertę

    Będziemy przetwarzać Twój adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie.
    Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Kosmala Kuźnia E-Biznesu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.    Od pondziełaku do piątku 8:00 – 15:00

    ul. Jana Pawła II 19, 36-100 Kolbuszowa

    Email biuro@kuzniaebiznesu.pl