Oferta / Copywriting

Opisy produktów do sklepu Internetowego

Cena brutto:
Wycena inwidualna
Cena netto:
Wycena inwidualna
Stawka VAT:
23%

Optymalizacja tekstów pod SEO

Cena brutto:
Wycena inwidualna
Cena netto:
Wycena inwidualna
Stawka VAT:
23%

Artykuły SEO na zamówienie

Cena brutto:
Wycena inwidualna
Cena netto:
Wycena inwidualna
Stawka VAT:
23%

Zalety naszej agencji copywriterskiej

Wielu właścicieli sklepów oraz stron internetowych nie przykłada sporej wagi do tekstów na stronie. Zazwyczaj nowo powstałe strony internetowe oraz sklepy www zawierają jedynie opisy skopiowane ze strony producenta – podobnie jak u konkurencji oraz krótki opis tego, jak powstała firma. Większość uważa, że blok tekstu pod produktami nie ma znaczenia, jednak nie ma nic bardziej mylnego!

Algorytmy Google ulegają ciągłym zmianom i obecnie im więcej unikalnego tekstu SEO na stronie – tym lepiej! Zadaniem agencji copywriterskiej jest stworzenie tekstu, który będzie przyjazny dla odbiorcy, odpowiednio podzielony na akapity, a przy tym wypełniony merytoryką oraz słowami kluczowymi. Dzięki temu strona będzie piąć się w wyżej w wynikach wyszukiwania.

Oferta agencji copywriterskiej skierowana dla firm, które chcą postawić na content. W kuźni e-bizneu zajmujemy się tworzeniem tekstów SEO dla klientów, firm potrzebujących opisów produktu lub kategorii, artykułów na bloga, artykułów poradnikowych. Tworzymy także eksperckie teksty SEO. Nasza agencja copywriterska składa się z doświadczonych copywriterów, tworzących teksty unikalne, merytoryczne, przyjazne dla odbiorcy – nie męczące oka, a przy tym odpowiednie dla botów indeksujących. Zaletą content marketingu jest wzrost pozycji w wynikach wyszukiwania – dzięki czemu potencjalni klienci łatwiej znajdą produkty na Twojej stronie. Co znajdziecie w naszej ofercie SEO copywritingu?

Opisy do sklepu internetowego

W Kuźni copywritingu uzyskasz  opis do sklepu internetowego na zamówienie. Opisujemy produkty różnych branż zważając na to, że piszemy zarówno dla ludzi jak i dla algorytmów indeksujących. Zważamy na to, aby opisy produktów jak i opisy kategorii naszej produkcji były przyjazne dla czytelnika, dostarczały mu niezbędnych informacji jak również piszemy językiem korzyści. Zarysowujemy korzyści jakie potencjalny klient będzie miał z kupna danego przedmiotu lub usługi. Do tego zamieszczamy frazy kluczowe. Tworzone przez nas teksty są w 100 % unikalne, co ma duże znaczenie gdy mowa o pozycjonowaniu witryn internetowych.

Opisy produktów do sklepu internetowego

Wykonamy dla Ciebie opisy produktów do sklepu internetowego. Jeżeli zależy Ci na lepszej pozycji Twojego sklepu internetowego i częstszym wyświetlaniu produktów w wynikach wyszukiwarki nie powinieneś kopiować opisów ze strony producenta, podobnie jak zapewne robi to Twoja konkurencja. Wyszukiwarki nie widzą powodu dla którego miałyby oferować użytkownikom masę zduplikowanego contentu, dlatego też z identycznie opisanych produktów w różnych sklepach wyświetlą jeden – ten najlepiej zoptymalizowany. Stworzymy dla Ciebie UNIKALNE opisy produktów, przyjazne zarówno dla potencjalnego klienta jak i dla botów indeksujących strony internetowe.

Zamów teksty na stronę w naszej agencji copywriterskiej

Jeżeli tu trafiliście to zapewne zdajecie sobie sprawę jak istotną rolę potrafią odegrać dobre teksty na stronę internetową. Przekonują użytkownika, budują zaufanie, jak również są idealnym środowiskiem, aby zamieścić w nich frazy kluczowe na które zależy Wam, aby wyświetlała się Wasza strona. W Kuźni copywritingu zamówicie teksty SEO opracowane w sposób profesjonalny: bez błędów stylistycznych czy gramatycznych, prawidłowo zoptymalizowane i odpowiednio nasycone słowami kluczowymi. Jesteśmy na bieżąco w branżach SEO i marketingu internetowego, trzymamy rękę na pulsie i dostosowujemy nasze działania do zmian. Wszystko po to, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze efekty. Odpowiednio zoptymalizowany tekst wpływa na wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania Google, buduje zaufanie wśród klientów – co ma pozytywny wpływ na zysk dla firmy.

Teksty na bloga na zamówienie

Wyposażymy Cię również w dobrej jakości teksty na bloga. Blog to skuteczne narzędzie do budowania swojej marki w internecie, jak również do dzielenia się wiedzą. Zwiększa to ilość potencjalnych klientów, buduje ich zaufanie do Ciebie jak i wizerunek eksperta. Dobrze skonstruowane wpisy wspaniale potrafią generować ruch na stronie – szczególnie gdy we wpisach zawiera się odpowiedź na pytania często nurtujące użytkowników. Przy okazji jest to sposobność do szerszego opisu produktu, polecenia czegoś oraz do linkowania wewnętrznego. W Kuźni zamówisz dobrej jakości teksty na bloga – pisane lekkim piórem, merytoryczne i pisane z uwzględnieniem SEO.

Pisanie tekstów SEO

Tekst to nie tylko możliwość przedstawienia klientowi zalet swojej marki, przedsiębiorstwa czy oferowanych produktów. Super, jeżeli dzięki temu tekstowi można dać się znaleźć np. w organicznych wynikach wyszukiwania które serwuje użytkownikom wyszukiwarka po wpisaniu danej frazy. To zawsze większy ruch na stronie jak i szansa na zwiększenie konwersji. Wykorzystując naszą wiedzę z zakresu optymalizacji stron pod kątem wyników wyszukiwarek piszemy artykuły SEO na zamówienie. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi pozwalających na ocenienie celnych fraz kluczowych jak i prawidłowego ich zagęszczenia w danej długości tekstu. Skontaktuj się z nami i zamów skuteczny tekst SEO!

Agencja copywriterska

W kuźni copywritingu stworzymy dla Twojej firmy nie tylko opisy kategorii czy produktu do e-sklepu, artykuły na bloga czy artykuły na strony internetowe, ale przede wszystkim stworzymy treści odpowiednio skonstruowane dla odbiorców – zarówno dla botów indeksujących, jak i dla czytelnika. Tworzymy teksty unikalne, z odpowiednią ilością akapitów, poprawne stylistycznie i gramatycznie, a przy tym zawierające odpowiednią ilość fraz kluczowych. Jeśli potrzebujesz treści – zapraszamy do współpracy!

Agencja copywriterska – tworzenie treści pod kątem SEO na strony i sklepy internetowe

Prowadzisz swój sklep internetowy wyposażony w wiele kategorii zawierających szeroki wybór produktów? Mimo to ruch na sklepie jest znikomy?

Bardzo często zdarza się, że nowo powstałe sklepy internetowe nie przykładają większej wagi do opisów kategorii lub produktów – zazwyczaj są skopiowane ze strony producenta lub całkowicie ich brakuje, co nie wpływa pozytywnie na pozycjonowanie sklepu internetowego.

Obecnie algorytmy Google zwracają szczególną uwagę na teksty SEO – powinny być unikalne, merytoryczne, przejrzyste dla odbiorcy i wartościowe dla botów Google. Oczywiście sama merytoryka oraz unikalność nie wystarczą – nie zapominajmy o odpowiedniej ilości słów kluczowych, nagłówkach i akapitach czy wypunktowaniach. To wszystko sprawi, że Twój sklep zacznie piąć się na pierwsze pozycje w wyszukiwarce Google!

Potrzebujesz opisów kategorii lub produktów? A może poszukujesz agencji copywriterskiej, która będzie prowadzić bloga – regularnie dodawać artykuły w formie poradnika? Świetnie trafiłeś!

W Kuźni e-biznesu oferujemy tworzenie tekstów SEO dla właścicieli sklepów oraz stron internetowych.

Przygotujemy dla Ciebie:

  • teksty na stronę internetową,
  • opisy kategorii do sklepu internetowego,
  • opisy produktów do sklepu internetowego,
  • artykuły SEO,
  • teksty na bloga.

Optymalizacja treści pod SEO

Twój sklep lub strona internetowa zawierają treści, jednak nadal masz wrażenie, że coś jest nie tak? Przyczyną może być nieodpowiedni dobór słów kluczowych, bądź ich brak – a może umieszczenie zbyt dużej ilości fraz w tekście.

W naszej agencji copywriterskiej oferujemy nie tylko tworzenie tekstów od podstaw, ale optymalizację już istniejących tekstów pod kątem SEO.

Sprawdzimy, czy zastosowano odpowiednie słowa kluczowe, czy ich zawartość nie została przesadzona. Dodamy nagłówki, podzielimy tekst na akapity, najważniejsze informacje napiszemy pogrubioną czcionką … Zadbamy o wartość merytoryczną treści dodając informacje, których oczekują potencjalni klienci.

To wszystko sprawi, że teksty będą bardziej przejrzyste dla odbiorcy, a także zwiększą widoczność witryny w sieci.

Potrzebujesz treści na stronę lub sklep internetowy? Zapraszamy do współpracy!

Zachęcamy również do kontaktu  – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz przedstawimy naszą ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie!