Opisy produktów do sklepów z prezentami

Co takiego jest najważniejsze w dawaniu sobie prezentów? Zastanówmy się. Chodzi o uśmiech, być może o łzy wzruszenia – przede wszystkim chodzi o emocje. Tworząc opisy prezentów na zamówienie wykorzystujemy właśnie emocje aby przemówić do wyobraźni potencjalnego odbiorcy. Do tego dokładamy frazy kluczowe wyłonione w trakcie szczegółowej analizy SEO, aby podstrona z prezentem jak najczęściej wyświetlała się na konkretne zapytanie użytkowników. 

Zamów opisy produktów do sklepu z prezentami

W naszej pracy w Kuźni Copywritingu łączymy nasze doświadczenie w pracy nad SEO, z profesjonalnymi narzędziami oraz pasją do słowa pisanego. Napiszemy opisy standardowe, jak i w lekkim tonie. Dbamy aby dopasować stylistykę wypowiedzi do grupy docelowej – inaczej będziemy opisywać produkt wiedząc, że zwracamy się do nastolatków, inaczej gdy będziemy wykonywać opis prezentu dla pracownika lub np. dla prezesa. Piszemy językiem korzyści nie lejąc wody i nie zapominając o konkretach. Umiejętnie podkreślimy walory produktu i sprawimy, że ów opis aż będzie się chciało czytać.  Reasumując, z Kuźni otrzymasz opisy które:

 • klarownie przedstawią zalety produktu,
 • będą oddziaływać na emocje czytającego i szkicować mu w wyobraźni reakcje osoby obdarowanej
 • dobrze odegrają swoją rolę w procesie ściągania ruchu na podstronę.

Stworzymy opisy produktów do sklepu z prezentami – zasady zamówień

Jako, że przede wszystkim stawiamy na jakość i skuteczność tworzonych przez nas opisów kategorii oraz opisów produktów do sklepów internetowych nie działamy we wszystkich branżach! Dbamy aby opisy spod naszych piór były w pełni profesjonalne, dlatego podejmujemy się tylko zleceń z tematyki, w których nasi copywriterzy wykazują się odpowiednią znajomością tematu. 

Po wysłaniu do nas zamówienia, wraz z wytycznymi dokonamy oceny, czy należycie sprawdzimy się w tym temacie. Jeżeli tak, otrzymasz mail o potwierdzeniu przyjęciu zamówienia, a my przystąpimy do realizacji. Jeżeli tematyka zamówienia jest nam obca, otrzymasz informacje o anulowaniu zamówienia.

Zapewnij swojemu internetowemu sklepowi obuwniczemu content najwyższej jakości – skontaktuj się z Kuźnią copywritingu już dziś!

Zapytaj o ofertę

  Będziemy przetwarzać Twój adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie.
  Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Kosmala Kuźnia E-Biznesu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.  Od pondziełaku do piątku 8:00 – 15:00

  ul. Jana Pawła II 19, 36-100 Kolbuszowa

  Email biuro@kuzniaebiznesu.pl