Masz pytania? Zadzwoń!

Zawsze podkreślamy, że prowadzenie bloga firmowego to ogrom korzyści, na wielu różnych poziomach. Poważnie podchodząc do prowadzenia bloga wspierającego Twoją działalność budujesz i wzmacniasz swój wizerunek. Ponadto blog to zasadniczo taka dodatkowa przestrzeń do szerszego zaprezentowania Twojej oferty. Już samo to może się przełożyć na większe zyski, bo niemal połowa kupujących wyszukując informacje przegląda bloga firmowego przed podjęciem decyzji.  Czy wiedziałeś, że regularne publikacje na blogu potrafią zwiększyć ruch na stronie? Pod warunkiem, że treść zostanie przygotowana z głową oraz odpowiednio dostosowana do zasad jakimi rządzi się SEO. W Kuźni Copywritingu specjalizujemy się w tworzeniu właśnie takich wpisów.

Napiszemy artykuły na bloga na zamówienie – zamów pakiet

Tworząc content najwyższej jakości bazujemy na naszym doświadczeniu w branży SEO i pozycjonowania stron internetowych. Korzystamy z wiodących narzędzi które pomagają nam określić jakie frazy kluczowe są najbardziej cenne dla konkretnego zamówienia. Naszym znakiem rozpoznawczym jest to, że tworzymy treści jednocześnie przyjazne czytelnikowi z krwi i kości, jak i algorytmom indeksującym witryny internetowe. W Kuźni Copywritingu specjalizujemy się w treściach pisanych lekkim piórem, wolnych od błędów ortograficznych, gramatycznych i stylistycznych. Pisząc tekst uwzględniamy wątpliwości jakie mogą targać użytkownikiem szukającym informacji i udzielamy na nie kompleksowej odpowiedzi. Cały tekst zostanie logicznie podzielone na paragrafy, wraz z nagłówkami. Wytypowane w analizie frazy kluczowej naturalnie rozmieścimy w tekście.  

SEO copywriting w Kuźni – piszemy i dla ludzi i dla botów. Jak zamawiać teksty?

Do waszej dyspozycji oferujemy pakiety 4, 8 i 12 wpisów. Każdy artykuł jest długości do 2 tys. znaków ze spacjami.

Jako, że przede wszystkim stawiamy na jakość i skuteczność tworzonych przez nas tekstów na blogi, opisów kategorii czy produktów …nie działamy we wszystkich gałęziach branż. Otóż dbamy aby artykuły z Kuźni były w pełni profesjonalne, dlatego podejmujemy się tylko zleceń z tematyki, w których nasi copywriterzy wykazują się odpowiednią znajomością tematu!

 Po wysłaniu do nas zamówienia, wraz z wytycznymi dokonamy oceny, czy należycie sprawdzimy się w tym temacie. Jeżeli tak, otrzymasz mail o potwierdzeniu przyjęciu zamówienia, a my przystąpimy do realizacji. Jeżeli tematyka zamówienia jest nam obca, otrzymasz informacje o anulowaniu zamówienia.

Zapewnij swojej stronie internetowej, wpisy na bloga najwyższej jakości – skontaktuj się z Kuźnią copywritingu i ustal szczegóły! 

Zapytaj o ofertę

  Będziemy przetwarzać Twój adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie.
  Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Kosmala Kuźnia E-Biznesu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.  Dane firmy

  Paweł Kosmala Kuźnia e-biznesu
  ul. Jana Pawła II 19
  36-100 Kolbuszowa
  NIP: 814-157-44-63

  W social media