Wpis na blog firmowy

Jeżeli tu jesteś, to z pewnością wiesz, jak wiele korzyści dla Twojej strony może przynieść prowadzenie bloga firmowego. Dzięki wpisom na bloga możesz nie tylko budować swój wizerunek eksperta, szerzej zaprezentować oferowane przez siebie produkty czy usługi, ale również sprawić, że będą one generować większy ruch. SEO Twojej strony i dobrze przemyślane wpisy na bloga to połączenie idealne.

Wpis na bloga na zamówienie

W Kuźni Copywritingu naszym konikiem jest właśnie SEO copywriting. Na zamówienie stworzymy teksty SEO na stronę internetowa, jak również napiszemy opisy kategorii czy opisy produktów do zamieszczenia w sklepie internetowym. Do naszej oferty postanowiliśmy również dołączyć tworzenie wpisów na blogi firmowe – merytorycznych i zoptymalizowanych pod SEO właśnie. Co nas wyróżnia? W Kuźni bardzo ambitnie podchodzimy do powierzonych nam zleceń. Zanim przystąpimy do tworzenia tekstu właściwego, zasiadamy do wnikliwej analizy fraz kluczowych które warto byłoby wykorzystać w Twoim wpisie.  

Oprócz tego cechuje nas lekkie pióro,wpis stworzymy tak, że będzie chciało się go czytać. Wiemy jak ludzie czytają teksty, a w zasadzie jak skanują je wzrokiem, więc najważniejsze kwestie zostaną odpowiednio podkreślone i konkretnie umiejscowione. Napiszemy tekst tak, aby odpowiadał na możliwe zapytania klientów – innymi słowy aby ściągał ruch. 

SEO wpis na blog firmowy – jak zamawiać?

Jako, że przede wszystkim stawiamy na jakość i skuteczność tworzonych przez nas tekstów na blogi, opisów kategorii czy produktów …nie działamy we wszystkich branżach. Otóż dbamy aby opisy z Kuźni były w pełni profesjonalne, dlatego podejmujemy się tylko zleceń z tematyki, w których nasi copywriterzy wykazują się odpowiednią znajomością tematu!

Po wysłaniu do nas zamówienia, wraz z wytycznymi dokonamy oceny, czy należycie sprawdzimy się w tym temacie. Jeżeli tak, otrzymasz mail o potwierdzeniu przyjęciu zamówienia, a my przystąpimy do realizacji. Jeżeli tematyka zamówienia jest nam obca, otrzymasz informacje o anulowaniu zamówienia.

Zapewnij swojej stronie internetowej, wpisy na bloga najwyższej jakości – skontaktuj się z Kuźnią copywritingu już dziś!

Zapytaj o ofertę

    Będziemy przetwarzać Twój adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie.
    Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Kosmala Kuźnia E-Biznesu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.    Od pondziełaku do piątku 8:00 – 15:00

    ul. Jana Pawła II 19, 36-100 Kolbuszowa

    Email biuro@kuzniaebiznesu.pl