biuro@kuzniaebiznesu.pl

Pełna MOC możliwości

Pełna MOC możliwości

Autor: Jacek Walkiewicz

W kategoriach: Książki o samorozwoju,

Psycholog, mówca, trener i mentor, którym się zachwycił internet dziesięć lat temu ― Jacek Walkiewicz opowiedział słuchaczom TEDxWSB we Wrocławiu, w czym tkwi Pełna MOC naszych możliwości. Jego dwudziestominutowe wystąpienie wzbudza nie lada zainteresowanie do tej pory ― co minutę odtwarzane jest przez dwie osoby. Większość oglądających do niego wraca i słucha wykładu ponownie. I znów. Za każdym razem znajdują w nim dla siebie coś nowego. Dowiadują się, dlaczego warto mieć marzenia i je spełniać. I że potrzebna jest odwaga ― wypadkowa zaufania do siebie, ryzyka, decyzji i zaangażowania. W drugim wydaniu książki autor rozwinął, uwspółcześnił i uzupełnił słynny wykład.

O autorze

Jacek Walkiewicz to absolwent Wydziału Psychologii UW. Jest charyzmatycznym i motywującym mówcą, trenerem oraz mentorem. Ceniony za szeroką wiedzę merytoryczną oraz inspirujący, ciekawy, energetyzujący i pełen humoru styl prowadzenia wykładów i szkoleń. Jest członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Po wykładzie z 2012 roku, który odmienił sposób myślenia tak wielu osób, sam Jacek Walkiewicz również odczuł jego skutki.

Pełna MOC możliwości – książka na nowo opisująca, jak wykorzystać potencjał w życiu

Tego, co sam Jacek Walkiewicz nauczył się przez te dziesięć lat, jak życie odmieniło jego sposobu myślenia i wpłynęło na jego rozpoznawalność ― możemy dowiedzieć się z drugiego wydania książki. Zawarte w niej treści i informacje pomogą czytelnikom wykorzystać swój potencjał, a także pomogą odkryć i urzeczywistnić ich marzenia. Wykład uzupełniony dodatkowymi treściami i opiniami autora nabiera zupełnie nowego znaczenia, wciąż zachwycając i motywując. Jeśli chcesz poznać pełną moc swoich możliwości ― ta książka jest skierowana właśnie do Ciebie.

Polecane książki