biuro@kuzniaebiznesu.pl

Postaw na siebie. Siedem kroków do osobistego sukc

Postaw na siebie. Siedem kroków do osobistego sukc

Autor: John Martin

W kategoriach: Książki o samorozwoju,

Czy marzysz o tym, by odmienić coś w swoim życiu? Czy pragniesz wiedzieć, gdzieekcie powinna zacząć zmiana? Struggling to find the right path to success? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, to Nareszcie ŻYJĘ! bez lęku, paniki i obaw – Paul David dostarczy ci skutecznej analizy twojego sposobu myślenia i dokonywania wyborów, abyś uskutecznił indywidualny plan prowadzący do sukcesu!

Postaw na SIEBIE! JUŻ DZIŚ!

Zgodnie z oceną samego autora, postawienie na siebie jest fundamentem dla osiągnięcia niezbędnej wiary w siebie, a także determinacji do działania. Ta książka udzieli Ci tej energii. Z jej pomocą dotrzesz do samoświadomości, określisz silne i słabe strony, dokonasz słusznych wyborów i dostosujesz wykonywaną pracę do własnych celów.

Kształtuj SWE ŻYCIE DECYZJA ZA DECYZJĄ

Godny podziwu poradnik, jak odnaleść ścieżkę do sukcesu i nią podążać, wspomoże Cię w podejmowaniu właściwych decyzji. Poprzez zastosowanie skutecznych strategii, dowiesz się, jak mierzyć się z wyzwaniami i jak zarządzać stresem. Bardziej pewny siebie i zdeterminowany do działania staniesz się w stanie osiągnąć sukces – który ty sam/sama sobie zaplanujesz.

Życie, O KTÓRYM MARZYSZ, LEŻY W TWOICH RĘKACH!

Ta książka wspomoże Cię w realizacji twoich marzeń. Po przeczytaniu Nareszcie ŻYJĘ! teraz będziesz mógł porozumieć się ze swoją wewnętrzną mocą, abyś mógł osiągnąć to, czego pragniesz. Zacznij już dziś i naucz się czegoś o sobie, by mieć komfortowe i radosne życie, o jakim marzysz!

Polecane książki