Obsługa konta Allegro – prowadzenie konta, wystawianie aukcji, monitoring

Obsługa konta Allegro – prowadzenie konta, wystawianie aukcji, monitoring

  • Miesięczny okres wypowiedzenia
  • Stawiamy na jakość obsługi, a nie ilość firm
  • Działamy od 2008 roku
  • Transparentne warunki współpracy
  • Zespół z wieloletnim doświadczeniem

Wyślij zapytanie, a przygotujemy ofertę indywidualną dla Ciebie

Wypełnij formularz, a ja skontakuję się z Tobą i przedstawię Ci plan działania

Będziemy przetwarzać Twój adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Kosmala Kuźnia E-Biznesu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Konfiguracja konta Allegro

Odpowiednio skonfigurowane konto sklepu internetowego na Allegro to klucz do zarządzania sprzedażą, stanami magazynowymi czy chociażby ilością zamówień. W naszej agencji oferujemy konfigurację konta od podstaw:

Ze względu na ogromny wzrost sprzedaży produktów w sklepach internetowych właściciele jak i pracownicy firm nie mają czasu, ale i doświadczenia w skutecznej sprzedaży na innych platformach sprzedażowych. Jesteśmy tego świadomi, dlatego w naszej agencji wychodzimy na przeciw oczekiwaniom konsumentów – obsługa Allegro to coś, co pozwoli zaoszczędzić czas i znacznie zwiększy sprzedaż.

Wystawianie ofert i optymalizacja aukcji

Kompleksowa obsługa Allegro to przede wszystkim dotarcie do użytkowników z produktami, jakie oferuje Twój sklep internetowy. Natomiast proces ten wymaga wdrożenia wielu działań, które w efekcie sprawią, że Twoje oferty będą widoczne na zapytania użytkowników. W naszej ofercie obsługi Allegro – wystawiania ofert występują elementy takie jak:

Do zwiększenia sprzedaży na Allegro niezbędna jest analiza słów kluczowych, dzięki czemu Twoje aukcje będą wyświetlać się na frazy, które wpisują użytkownicy szukając tego rodzaju produktów.

Monitorowanie aukcji

Integracja z platformą pośredniczącą – BaseLinker

Często zamówienia ze sklepu internetowego i Allegro mogą wnieść wiele zamieszania, szczególnie w okresie szczytu, kiedy masa klientów zamawia Twoje produkty z różnych kanałów sprzedażowych. Odpowiednia konfiguracja BaseLinkera pozwoli na zachowanie porządku w zamówieniach oraz na automatyzację wielu działań podczas procesu sprzedażowego.

Skuteczna sprzedaż produktów na Allegro

Mimo ogromnego zainteresowania platformą sprzedażową sprzedawanie produktów nie jest tak proste, jak się początkowo wydaje. Wymaga stałej obserwacji, monitorowania aukcji, śledzenia zmian w regulaminach i zasadach, jakie wprowadza Allegro. Wiąże się to z poświęceniem czasu, ale i pewnymi umiejętnościami , które my na co dzień wykorzystujemy podczas wielu działań marketingowych.

Kompleksowa obsługa Allegro w naszej firmie to wzrost zainteresowania klientów oferowanymi przez Ciebie produktami. Aukcje będą atrakcyjne, czytelne i bogate w informacje, jakich rzeczywiście szukają użytkownicy przed zakupem. Ponadto zamówienia zintegrowane ze sklepem internetowym to obecnie podstawa każdej sprzedaży, podobnie jak optymalizacja aukcji pod urządzenia mobilne.

Obsługa Allegro Ads

Allegro Ads to kampanie reklamowe polegające na kierowaniu reklam do odpowiedniej grupy odbiorców, ustalanie stawek za kliknięcie oraz stałe ich monitorowanie, wybór konkretnych aukcji, które idealnie sprawdzą się w opcji promowania oraz wiele innych działań mających na celu zwiększenie liczby sprzedawanych produktów lub usług. Obsługa kampanii Allegro Ads to proces, z którym również chętnie Ci pomożemy.

Jeśli chcesz sprzedawać swoje produkty na jednej z najbardziej rozpoznawalnych platform sprzedażowych na rynku – zapraszamy do skorzystania z naszej usługi! Obsługa Twojego konta pozwoli dotrzeć do większej liczby odbiorców aktywnych na Allegro, zwiększy sprzedaż, a także zyski. Masz pytania? Zadzwoń lub wyślij swoje zapytanie w formularzu kontaktowym!