biuro@kuzniaebiznesu.pl

Optymalizacja tekstów pod SEO

Optymalizacja tekstów pod SEO

  • Miesięczny okres wypowiedzenia
  • Stawiamy na jakość obsługi, a nie ilość firm
  • Działamy od 2008 roku
  • Transparentne warunki współpracy
  • Zespół z wieloletnim doświadczeniem

Wyślij zapytanie,
a przygotujemy ofertę indywidualną

Zapytaj o ofertę

Zakładając stronę internetową, lub sklep internetowy zdawałeś sobie sprawę jak wielką rolę gra zamieszczona na stronie treść i zawarte w niej frazy kluczowe i postarałeś się o nie zadbać, jednak wydaje Ci się, że coś nie gra? SEO copywriting to dosyć specyficzna dziedzina, która rządzi się swoimi prawami.  Najczęstszymi błędami jakie napotykamy w treściach na stronach u klientów jest brak odpowiednich fraz lub… używanie fraz bez opamiętania. Przeoptymalizowanie również nie jest dobre. Bazując na naszym doświadczeniu w tworzeniu treści oferujemy Wam usługę optymalizacji istniejących tekstów pod SEO.

Teksty SEO – optymalizacja dla lepszych efektów. Na czym polega?

Sprawdzimy treści SEO na Twojej stronie internetowej i podszlifujemy je tak, aby przy jednoczesnym zachowaniu istoty przekazu, pracowały dla SEO Twojej strony internetowej. Dodamy potrzebne frazy, podzielimy tekst na odpowiednie paragrafy, wzbogacimy o nagłówki o przemyślanej konstrukcji jak również usuniemy ewentualny nadmiar fraz kluczowych który może zaszkodzić Twojej witrynie. Taki tuning treści przysłuży się widoczności Twojej strony w internecie.

Optymalizacja tekstów pod SEO na Twojej stronie – dlaczego my?

Kuźnia Copywritingu powstała z pasji do pisania którą połączyliśmy z doświadczeniem w branży SEO. Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi nowinkami w branży – trzymamy rękę na pulsie aby móc serwować Wam usługi najwyższej jakości. Korzystamy z wiodących narzędzi pozwalających analizować frazy kluczowe i jak najlepiej dobierać je do konkretnego przypadku.  Ponadto stoją za nami setki skutecznych tekstów SEO. Na Twoje życzenie zoptymalizujemy teksty na Twojej stronie – poprawimy je tak, aby działały na korzyść SEO witryny którą posiadasz.

Wyślij zapytanie, a przygotujemy ofertę indywidualną dla Ciebie

Będziemy przetwarzać Twój adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Kosmala Kuźnia E-Biznesu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.