Poprowadzimy bloga firmowego za Ciebie

Jakie korzyści niesie prowadzenie bloga firmowego? Szerzej o tym temacie pisaliśmy na naszym blogu. Mówiąc w skrócie: regularnie zasilany w wartościowe treści blog zaangażuje użytkowników, zbuduje wizerunek firmy jako profesjonalistów i specjalistów w swojej branży. Ponadto sprawi, że wyszukiwarka popatrzy na Ciebie łaskawszym okiem… długo by wymieniać. 

Na pytanie czy warto mieć bloga firmowego, odpowiedź jest jedna, krótka i konkretna: tak.

Prowadząc Twojego bloga zajmiemy się wszystkim, co wiąże się z przygotowywaniem smakowitej,  dobrej treści na bloga: pisaniem, dodawaniem wpisów, umieszczaniem zdjęć oraz linkowaniem. Naszym atutem jest to, że wszelkie wpisy zostaną zoptymalizowane pod kątem SEO. Oznacza to, ze będą zaopatrzone w odpowiednie frazy kluczowe, i sformatowane, aby dały o sobie znać w wyszukiwarce.

Zapewnimy następujące wpisy na bloga:

  •  promujące usługi
  •  promujące produkty
  •  lifestyle,
  • wpisy poradnikowe,
  • wpisy dotyczące życia firmy,

Ponadto zapewniamy wysoki poziom artykułów, unikalne treści oraz lekkie pióro. Co więcej tworzymy wpisy atrakcyjne nie tylko dla czytelników i potencjalnych klientów, ale i dla algorytmów Google. Dokładnie tak – nie trzeba pisać albo dla robotów, albo dla ludzi. Nasze wpisy są przyjazne zarówno dla użytkowników z krwi i kości jak i dla botów indeksujących strony.  Dodatkowo każdą tworzoną przez nas treść optymalizujemy pod SEO aby była pokazywana w wyszukiwarce.

Zamów BEZPŁATNĄ wycenę


Będziemy przetwarzać Twój adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Kosmala Kuźnia E-Biznesu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.