Wdrożenie sklepu internetowego Shoper

Shoper - dlaczego warto?​

Sklep internetowy na Shoper

Shoper to takie jedno z najbardziej popularnych narzędzie na polskim rynku, które maksymalnie ułatwia handel. Twój sklep postawiony na Shoperze będzie wyposażony we wszystkie niezbędne funkcjonalności jakie powinien mieć sklep internetowy i to od razu. Możesz przystąpić do dzieła, zapełniać kategorie swoimi produktami. Nie zapomnij o dobrze sporządzonych opisach produktów jak i kategorii. To zaprocentuje jeżeli chodzi o SEO Twojego sklepu.

Jeżeli chciałbyś aby wszystko było dopięte na ostatni guzik zakładanie sklepu na Shoper od początku możesz zlecić nam.  Podobnie jak wdrażanie zmian i wszelkie prace konfiguracyjne.

Sklep internetowy Shoper - dlaczego warto?​

Integracja z Allegro

Przede wszystkim integracja z Allegro.Warto dodać, że jest to integracja dwustronna.  Co to oznacza? Otóż Integracja z systemem aukcyjnym Allegro pozwala na aktualizację stanów magazynowych w sklepie za każdym razem, gdy dojdzie do transakcji na Allegro. Innymi słowy, jeżeli sprzedasz coś na allegro zostanie to automatycznie ściągnięte ze stanów magazynowych w sklepie.  Ponadto jeżeli sprzedajesz na Allegro, możesz zaimportować aukcje do sklepu.

Szybkie i nowoczesne płatności

Udostępnienie klientom wielu możliwości płatności to udogodnienie które warto posiadać w swoim sklepie internetowym. W Shoperze bezpieczne i błyskawiczne transakcje: przelewy lub karty z automatycznym księgowaniem, Można też postawić na raty z konkurencyjnym oprocentowaniem. 

Kampanie Google Ads

Jeżeli nie czujesz się pewnie w kampaniach Google Ads to Shoper w swojej ofercie posiada usługę przygotowania i prowadzenia takich kampanii reklamowych.

Integracja z Facebook'iem

Twój sklep internetowy dzięki Shoper może być tam gdzie Twoi klienci – na Facebooku. Social media mają wspaniałe możliwości jeżeli chodzi o promowanie Twojego sklepu internetowego. Promować się możesz również poprzez Instagram jak i Pinterest. Do każdego z tych mediów, Shoper proponuje dedykowane narzędzia.

Najważniejsze usługi kurierskie

Dlaczego tak ważne jest, aby w swojej ofercie posiadać usługi różnych kurierów?  Być może do jednej firmy kurierskiej mają zaufanie, do innej już nie. Klienci uwielbiają wolność wyboru więc daj im ją. Gdy sklep jest oparty na Shoper jest to łatwe. 

Integracja z systemami ERP - Subiekt, Optima, Wapro​

W sklepach opartych na Shoper możliwa jest integracja sklepu internetowego z najlepszymi systemami ERP. Taka integracja to uproszczony proces rozliczania klientów, fakturowania oraz synchronizacja stanów magazynowych!

Wdrożenie sklepu internetowego Shoper

Podjąłeś decyzję o założenie sklepu internetowego. Idealnym wyjściem byłoby tworzenie go od podstaw, aby sklep był jakby szyty na miarę dla Twojego biznesu. Realia są takie, że mało kto startując z biznesem może sobie na to pozwolić. Są to ogromne koszty i duże nakłady czasu.Kod, strona wizualna, bazy danych – wszystko musi ze sobą grać. W takich sytuacjach  warto postawić na gotowe oprogramowanie sklepu internetowego. Jednym z popularniejszych dostawców takiej usługi jest Shoper.

Konfiguracja sklepu Shoper​

Aby sklep Shoper jak najbardziej odpowiadał Twoim oczekiwaniom konieczna będzie konfiguracja. Konfiguracja sklepu Shoper polega na konfiguracji funkcji nowego sklepu internetowego.  Konieczne okażą się konfiguracja płatności  konfiguracja możliwości dostaw, konfiguracja powiadomień a także odpowiednich wtyczek.  Doradzimy odpowiedni układ sklepu i dokonamy koniecznej zmiany modułów. Jeżeli chcesz zlecić konfigurację sklepu profesjonalistom skontaktuj się z nami. 

Zapytaj o wdrożenie sklepu internetowego Shoper

    Będziemy przetwarzać Twój adres e-mail w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie.
    Administratorem Twoich danych osobowych jest Paweł Kosmala Kuźnia E-Biznesu. Przysługuje Ci prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także ich przenoszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w naszej Polityce prywatności.    Od pondziełaku do piątku 8:00 – 15:00

    ul. Jana Pawła II 19, 36-100 Kolbuszowa

    Email biuro@kuzniaebiznesu.pl